PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 228 021
ocen
7,7 10 1 228021
8,6 44
oceny krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Refleksja po seansie

ocenił(a) film na 10

Wspominałem wielokrotnie o kinowej publice, ale taka krótka refleksja mnie znów naszła po przedpremierowym pokazie Inside Out (sam film 12/10, magnum opus Pixara etc.):

Jeśli jesteś głupi i, co za tym idzie, transferujesz swoją głupotę na dzieci, nie idź z nimi do kina, ściągnij sobie film z torrenta. Ja wiem, że są 5-latki, które potrafią skupić się na sali, nie mają problemu ze zrozumieniem kwestii nieco poważniejszych niż koleś potykający się na skórce od banana i których nie męczy wysiedzenie tych 90 minut w spokoju – sam byłem z takimi parokrotnie na różnorakich seansach i zarówno ja, jak i młodzież na sali bawiliśmy się świetnie. Ale tym razem dzieci nie uświadczyłem, była to raczej zbieranina małp rzucających własnymi odchodami - aż się musiałem upewnić, że nie trafiłem na specjalny pokaz dla patoli z cygańskich baraków. Jako bonus krzesło za mną siedział typ, który chrapał tak, że trząsł się cały rząd. Nosz bladź jasna.

Stąd ponownie apel: Narodzie durny, ściągaj filmy na potęgę, puszczaj dzieciorom crazy froga z Jutuba, nadawaj im imiona Brajan i Dżesika, ale na bóstwa wszelakie – nie bierz ich do kina, bo skoro sam się nie nadajesz do oglądania i masz zdolności koncentracji na poziomie pekińskiej kapusty, twoje dzieci tym bardziej nie sprostają zadaniu obejrzenia filmu. Won z kina i weź swój pomiot ze sobą.

Plus całej sytuacji jest taki, że teraz muszę Inside Out obejrzeć jeszcze raz, by w pełni podelektować się stroną wizualną, fabularną i (rzecz jasna) emocjonalną, takoż więc nie ma tego złego.

użytkownik usunięty
Blaxi

Interstellar i Pingwiny z Madagaskaru... od razu widać, że jesteś rewelkohejterką.

Przepraszam, kim?

użytkownik usunięty
Blaxi

Kimś, kto nie przepada za filmami dobrymi.

lolz, wmawiaj sobie. To ja decyduje jakie filmy są dobre.

użytkownik usunięty
Blaxi

Przekonam cię teraz do Avatara wynikami krytyków, które są pomiędzy 70 a 80 procent.

użytkownik usunięty

Sorki, pomiędzy 80 a 90.

użytkownik usunięty
Blaxi

Taka pseudodojrzała, a taka słaba logika...

ocenił(a) film na 6

http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/ce/74/c1/wiaderko-lopata-grabki-f oremki-zestaw-do-piasku-pabianice-sprzedam-131542912.jpg

Chyba wam się przyda :D

rozkminator

Dzięki wielkie.

Chyba czegoś nie rozumiesz. To JA ustalam czy film jest dobry.

użytkownik usunięty
Blaxi

Rzeczywistość jest taka, że ty nie jesteś pępkiem świata. Powinnaś o tym doskonale wiedzieć. Marnujesz swój potencjał umysłowy.

Chyba czegoś nie rozumiesz. Ja JESTEM pępkiem świata, czy Ci się to podoba, czy nie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Sorry, You Aren't.

Przepraszam, nie jesteś w Anglii. Mów po polsku albo nie mów wcale.

użytkownik usunięty
Blaxi

Czas na twoją logikę.

Skoro twierdzisz, że jesteś pępkiem świata, to uzasadnij swoje zdanie. Jeśli nie, kłamiesz.

Bo tak.

użytkownik usunięty
Blaxi

Kłamiesz?

Nie?

użytkownik usunięty
Blaxi

Niestety rzeczywistość jest taka, że nie jesteś pępkiem świata. Nikt nie jest pępkiem.

Ja jestem.

W ogóle niedawno wróciłam z powtórnego seansu "W głowie się nie mieści". Ten film jest niemal doskonały, nie sądzisz? Jedyne co mi przeszkadzało to zbyt mała rola Złości, Odrazy i Strachu.

użytkownik usunięty
Blaxi

Mnie ten odstraszający graficznie film nie interesuje.

Ooooj, nawet nie wiesz co tracisz. Chociaż czego się spodziewać po gościu, który daje 10 Avatarowi, a Minionkom 8.

użytkownik usunięty
Blaxi

Czego się spodziewać po kimś, kto daje pingwinom 5 i (jaką ocenę dałaś Interstellarowi?)

Pogódź się z tym, że pingwiny to zły film. Serio.

użytkownik usunięty
Blaxi

Pogódź się z tym, że pingwiny to świetny film. Serio.

ZGADNIJ CO NADCIĄGA:

























































Wmawiaj sobie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Jesteś przewidywalna jak Madagaskar 3.

Jesteś głupi jak głupota.

użytkownik usunięty
Blaxi

A ty jesteś ignorantką, w dodatku zarozumiałą.

A teraz powiedz mi tak szczerze, czemu cały czas ciągniesz tą dyskusję?

użytkownik usunięty
Blaxi

Nie ja. TY to rozpoczęłaś, gagając "Ej, Madagaskar 3 jest najlepszą częścią."

No bo jest. Ale po co to ciągniesz zamiast dać sobie spokój?

użytkownik usunięty
Blaxi

To ty ciągniesz. Czemu nie użyjesz swoich mocy do usmażenia ludzi z gównogustem?

A gdzie ja napisałam, że mam jakieś moce lol

użytkownik usunięty
Blaxi

Skoro jesteś pępkiem świata, pozbądź się tych, którzy tego nie akceptują. Smiało, śmiało.

Nie odpowiedziałeś na moje pytania. Twoje chore urojenia nie są prawdą.

użytkownik usunięty
Blaxi

Odpowiedź jest taka, że to ty ciągniesz tą dyskusję. Kto chciał mnie przekonać? Kto się chciał bronić. Odpowiedź musi być logiczna!

Ciągnę tę dyskusję, bo świetnie się przy tym bawię, ale Tobie chyba za chwilę żyłka pęknie. xd

użytkownik usunięty
Blaxi

Dobrze się bawisz? Nic ci się nie udało zrobić - czy do czegokolwiek udało się przekonać?

Gówno mnie obchodzi co lubisz a czego nie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Pogódź się z tym, że Madagaskar 3 to zły film. Ohydne przemalowanie Marty'ego, zbędne wątki miłosne, schematyczny jak nigdy Czarny charatker z brakiem wielu informacji, głupota jego pomocników, parę nielogicznych faktów, brak pożeganania Alexa z rodziną, zmarnowany potencjał moralny, za dużo postaci, nierealizm, naciągane pomysły i scena występu, która była tylko i wyłącznie fajerwerkiem, który dodał filmowi przerostu formy nad treścią.
Oto ocena:
Fabuła - 3/10
Forma - 3/10
Pomysły - 5/10
Potencjał - 8/10
Humor - 4/10
Logika - 5/10
Postacie - 6/10 (gdyby nie było ich tak dużo, byłoby 8)
Co teraz powiesz? Gówniane "Wmawiaj sobie", które używasz wtedy, kiedy nie masz pojęcia, co powiedzieć?

Aha.

użytkownik usunięty
Blaxi

Teraz coś, co najprawdę cię zdenerwuje.
Film Pingwiny z Madagaskaru:
Fabuła - 8/10 - w filmie jest tylko jedna dziura fabularna (jak pingwiny dostały się do Szanghaju?)
Forma - 9/10 - autorzy wykazali się kreatywnością.
Pomysły - 9/10 - wiatr północy pasuje do pingwinów, a cyrk nie pasował do niczego.
Potencjał - wykorzystany, nie warto go oceniać.
Humor - 10/10 - zaśmiałem się 15 razy.
Logika - ciężko ocenić, dam standardowe 7/10
Jeszcze zapomniałem ocenić przy Madagaskarze 3 muzykę (2/10), a przy Pingwinach (7,5/10)

Teraz zgadnij, co powiem:




































































Najbardziej denerwujące, jest to, jaką niską ocenę dałaś serialowi - 6/10. Ocena poniżej 8....szok.

"Teraz coś, co najprawdę cię zdenerwuje"

lol. Dlaczego miałoby mnie zdenerwować?

użytkownik usunięty
Blaxi

Jak skomentujesz swoją ocenę serialu?

Jest nudny i słaby, ale mam sentyment, bo kiedyś go uwielbiałam.

użytkownik usunięty
Blaxi

Poziom spadał z Sezonu na sezon?

Od pierwszego sezonu był słaby, ale trzeci to już porażka.

użytkownik usunięty
Blaxi

Jest słaby dlatego, że pingwiny to główne postacie i nie zaskakują nas?

Nie. Dlatego, że scenariusze do odcinków są słabe, animacja jest słaba i humor jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones