PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610055}
8,2 4 717
ocen
8,2 10 1 4717
Duke Nukem 3D
powrót do forum gry Duke Nukem 3D

Była przemoc, był sex, była eRka. Ta fantastyczna gierka była od lat 18 i to było jej dużym atutem.
Mam piękne wspomnienia z tej gry, to była moja pierwsza gra na moim pierwszym PC. Ludzie
mówią że w stosunku do Quake'a Duke Nukem 3d był pozbawiony klimatu, ja twierdzę że miał
klimat i to bardzo specyficzny. Ta gra to legenda i żaden Duke Nukem Forever jej nie przebije.
Polecam. : )

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

popularność wyznacza cenę. Na PC rynek gier wtórnych praktycznie nie istnieje tam góruje Piratebay.

Rynek digital nie ma prawa bytu w otwartych systemach.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

A no widzisz, dobrze orientujesz się w temacie. Rynek rządzi się swoimi prawami.

"popularność wyznacza cenę" - Czyli ja bym to ujęła w ten sposób : Kiedy dany towar ma wartość? No wtedy kiedy jest popyt na niego. Czyli można rzec że dany towar ma swoją wartość kiedy ktoś jest nim zainteresowany - proste.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Zresztą zanim się zaczniesz zastanawiać to i tak musisz wymienić PC.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Muszę wymienić system na nowy bo Microsoft chce na mnie zarobić i ciśnie mnie. Tak to jest.

Jak myślisz, dlaczego zakończyło się wsparcie dla Windowsa XP? No bo trzeba kupić Windows 10 żeby Microsoft zarobił. Dlatego też skończyło się wsparcie dla XP i dlatego też jest to delikatna forma nacisku ze strony Microsoftu żeby zmienić na nowy system. Jak dobrze wiesz na XP każda nowa aktualizacja była darmowa i Microsoft w tym momencie dostawał już znacznie mniejsze profity. Dlatego też trzeba było wprowadzić coś nowego na rynek oprogramowań no i przy okazji zarobić. Jeśli się mylę to popraw mnie.

To jeśli chodzi o soft a jeśli chodzi o hardware to faktycznie muszę zmienić na mocniejszy.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Ponieważ XP jest przestarzałą architekturą?

W Windows 7-10 też masz darmowe aktualizacje, w dodatku na windows XP system nie widzi więcej niż 3 giga ramu. To system z 2001 roku równie dobrze można siedzieć na MS DOS i pytać się hmm dlaczego ten Microsoft chce mnie zmusić do zakupu nowszego....

Nie zmusza nikt nie musi ale nic tam nie będzie działać z nowych rzeczy bo nikt na taki system już nic nie pisze chyba że do biura.

No i jak zmienisz hardware na mocniejszy to on by na XP nie został wykorzystany a Windows 7 jest znacznie lepszym systemem. Nie wiem jak Ci to opisać no jedej jeździ fiatem i uważa że jest ok a drugi lamborgini i uważa że jest ok no ja wolę tą druga opcję.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

No mój znajomy ma Windows 7 i bardzo sobie chwali ten system, może coś w tym jest. Nowy Hardware jest mi głównie potrzebny do gier ale i szybciej pracuje się na takim Windowsem 7.

Lamborgini fajna sprawa, trzeba jeszcze mieć za co kupić ; )

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

To było tylko porównanie między tymi systemami. Ja muszę się katować na XP w pracy.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Spiorę Ci tą Chipsowatą dupę jak będziesz się kisić na archeologicznych zabytkach.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Lara to wielka pasjonatka w dziedzinie archeologii a poza tym Lara nie siedzi za biurkiem tylko czynnie uczestniczy w znaleziskach. Każda akcja w plenerze to wielka przygoda a Lara jest wręcz uzależniona od adrenaliny i każda eskapada to wielki zastrzyk adrenaliny.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

To nie obietnica to przyjemność :).

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Dużym plusem tego portalu jest że można gadać do woli i nie jest tak jak w przypadku innych portali że admin zamyka temat i koniec. Myślisz że administrator czyta te nasze wpisy? Nudna praca.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Cóż fora internetowe powymierały poprzez właśnie moderów i adminów którzy są tam jak psy kagańcowe. Poważnie nie ma nic gorszego niż poprawność.

Nie sądzę by komuś się chciało chyba że ktoś zgłosi.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

W awatarze masz postacie ze Star Wars a więc wydaje mi się, że jesteś fanem SW. Mój ojciec jest fanem Star Wars i parokrotnie zabierał mnie do kina na tę samą część. Na powrocie Jedi byłam chyba parę razy a po jakimś czasie byłam znużona tym i wyczekiwałam tylko końcówki bo powiedzmy sobie szczerze zakończenie w Powrocie Jedi było najlepsze.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Tak sobie jestem Chubaka miłośnik kobiecych wdzięków. Już dawno wydoroślałem z takich filmów.

Na najnowszej części nawet nie byłem, generalnie jak mam opcje spędzić czas aktywnie a spędzić w kinie zawsze wybiorę tą pierwszą.

Jak już wyczerpie dzień to wolę już pograć mam grono ziomków na PS4 z którymi gram w różne gry.

Z gier Solo przechodzę 2 dodatek do Wiedźmina 3, nie porozmawiam z Toba na ten temat niestety bo ty bluźnierco pewnie nawet nie tknęłaś tej znakomitej serii.

W każdym razie nie ma lepiej wyglądającej gry niż Wiedźmin 3 plus najlepiej napisana fabuła z wyborami.

Generalnie to smutne że Xbox tak podupadł na rzecz sony bo monopol nigdy nie jest dobry dla konsumenta. Microsoft jest w takiej rozpaczy że swoje exluzivy wydaje na PC żeby zwrócić koszty.

Ja też bym musiał PC ulepszyć bo mam 4 rdzeniowy AMD-AThlon 2 i uwierz mi nie jest to wydajny procesor.

Na codzień używam więcej tableta i konsoli niż PC a to dlatego że są to banalne urządzenia które mnie nie denerwują.

Generalnie problem z PC że nie zmieszczę go pod telewizorem a jak gram to na 40 calówce.

Więc musiałbym miec mniejszą obudowę i ostro się nagłowić.
Aczkolwiek jest to możliwe z odpowiednią obudową i steam controlerem.

Z 2 jednak strony mogę kupić mysz do PS4 i grać w FPS jak na PC a tam nie ma programów typu auto aim i innych oszustw.

Generalnie na PC siedzi tak dużo cheaterów że to nieporozumienie i jak się gra na PC to trzeba się z tym pogodzić, boty, addony modyfikacje.

Ale i tak obok PS4 pograłbym na PC tylko że nie takie twoje sience ficion za 8 koła bo po co mi coś takiego mogę lepiej spożytkować pieniądze a tak czułbym się jak czubek :D.

Nawet mój znajomy który jest prowadzi serwis PC porzucił już takie szaleństwo z crossem 2 kart graficznych bo i tak jak gra jest napisana że nie będzie lepiej działać to nic to nie da.

Cały komp powinien Cię kosztować 2-3k. Ja nie musiałbym wymieniać całego więc bym wydał mniej.

I to w 100% wystarczy będzie 60 klatek na sekundę i dobra grafika.

Z konsolą jest tak że jak masz już grono znajomych to się łatwo do tego środowiska przyzwyczajasz, działa to identycznie jak Steam. Używasz Steama czasami?.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Jeszcze żadnej gry nie kupiłam przez Steama bo tam zdaje się jest PayPal a ja nie mam konta na PayPal. Co łączy Steama i Konsolę? To proste, podobny gadżet do sterowania bo na konsoli jest gamepad a na Steamie - Steam Controler.

Jeśli chodzi i Wiedźmina to nie jest tak jak myślisz, nie jestem anty fanką Wiedźmina bo lubię nawet twórczość Sapkowskiego, nie jest to jakieś dzieło ale fajna lekka i przyjemna beletrystyka. Natomiast bardzo nie lubię to co zrobili filmowcy, jak z-ekranizowali Wiedźmina - wyszło jak wyszło, a wyszło fatalnie.

To co mówisz o Up-Gradzie mojego kompa, to powiem Ci że nie będę modernizować mojego kompa bo to może się nie udać. Chodzi mi że nowsze podzespoły mogą źle współgrać z resztą hardwaru dlatego też nie zamierzam ulepszać mojego aktualnego sprzętu tylko... kupię nowy komputer a stary będzie do starszych gier.



ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Pani Oczywista to teraz Twój nowy pseudonim :).

A tak na poważnie oczywiście że nie chodziło o film chodziło jedynie o grę.

Steam Controler to tylko gadżet Steam jest platformą na PC łączącą wszystkie gry. Takim dużym sklepem który daje też listę znajomych, system sieciowy dla gier jak nie mają własnego.

Teraz już wszystkie gry korzystają z takich właśnie klientów gier jak Steam.

Odpaliłem demo Dooma 4, wynudziłem się jak mops chodzisz zabijasz te demony bez większego polotu, jak wybijesz możesz iść dalej wielu musisz zabić z ręki bo nie ma prawie nic do podnoszenia a zabite demony z ręki rzucają loot.

Rzeczy które mi się podobały ulepszenia pancerza i broni możesz sama wybrać jak się będzie rozwijać broń.

Rzecz której zcierpieć się nie da to Polska wersja językowa która jest z góry narzucona i nie da się jej zmienić.

Co więcej jest tam dubbing więc gubi się gdzieś cały klimat. Na konsoli jeszcze można ustawić język systemu angielski i gra dobierze ci wersje pod system ale na terenie polski na PC sprzedają wersję z dubbingiem i nie wiem czy się da na takim steamie wybrać wersje językową.

Steam=PSSTORE.

Jak kupować gry na PC to przez stronę instant gaming oni mają najtańsze kody do steama i innych serwisów gry kupujesz o 40% taniej.

Pamiętaj oficjalna dystrybucja zawsze Cię wydyma.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Na portalu GRY - Online napisane jest że Doom jest i w polskiej wersji i w angielskiej. No więc mnie się wydaje że przed instalacją gry można wybrać wersję językową a tu kicha bo nie można. Czemu więc oszukują?

Jak kupowałam Serious Sama to tuż przed instalacją gry mogłam wybrać wersję językową i była PL i GB.

Instant Gaming - zapamiętam.

Jeśli chodzi o Wiedźmina - grę, to jeszcze nie grałam a to może być całkiem fajna gra.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

No więc widać że instalowałaś gry wieki temu teraz serwisy narzucają polską wersję jak jest, albowiem jest coś takiego jak regionalizacja.

Nawet jak kupisz grę w pudełku to w tym pudełku jest tylko klucz do steama nawet jak jest CD a steam rozpoznaje region "wynika to też z polityki cen każdy region ma inne".

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Jeszcze było coś takiego jak w przypadku Red Alert 3 Uprising, było pudełko ale krążka już nie było tylko specjalny klucz który umożliwiał ściągnięcie gry z sieci. Taki proceder nie do końca mi odpowiada i wolę fizycznie posiadać grę na płytce.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Fizyczne już umarło większość osób kupuje wersje cyfrowe. Dlatego już od ponad 6 lat steam jest monopolistą.

Możesz się na to burzyć itp ale tak już jest na pc gry zdominowały klienty typu steam, kupowanie w sklepach znaczy tyle że dopłacisz 40% ceny do produktu.

Jako że egzystujesz na XP i już od dawna nie kupujesz gier Red Aler to gra z 2007 czyli z 8 lat ma to rozumiem dlaczego często wypisujesz niektóre rzeczy o modach itp.

Ale rozumujesz epoką której już nie ma i nie chce Ci pokazać że nie masz racji, po prostu tak jest ludzie wolą wersje elektroniczne a digital wymiera.

Prawda jest taka można kupić gry nie ruszając dupy z chaty i to wygrywa, nie musisz martwić się od DWD itp. Co więcej jak pisałem wiele osób już w PC nie montuje napędów DWD/Blue Ray.

Jak chcesz ze mną pogadać na niektóre tematy to wypada być obecnym w epoce.

Ten proceder już nie jest procederem jest standardem.

Jedynie gry na płytce zachowały się na kosnolach tam wciąż digital żyje.

Tak więc Chip bo tak kazałaś do siebie wzarać u mnie zawsze prawdy się dowiesz bo ja jestem 0 jedynkowy.

Nigdy nie wypowiem się gdy nie wiem o czym mówię.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

No cóż mogę Ci powiedzieć kolego sympatyczny, masz rację i nie mam wyboru muszę się z Tobą zgodzić. Może faktycznie moje nastawienie jest nieco archaiczne i staroświeckie a zatem nie pozostaje nic innego jak założenie PayPal i kupowanie przez Steam czy tam Gog.com jak kto tam woli.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Nie bezpośrednio są serwisy które sprzedają klucze taniej na te serwisy, ale i tak nie da się ich ominąć.

Steam jest tak bogaty że stworzył własny system operacyjny z maszynami na sprzedaż tak zwanymi steam machine.

To są PC które miały konkurować z konsolami ale nie wypaliło jednak sam kontroler steama sprzedał się dobrze.

Generalnie gracze konsolowi nie są zainteresowani ofertą steama a steam liczył na to że przeciągnie ich na swoją stronę.

Problem wystąpił w cenie bo konsolę możesz mieć za 1400 zł a najtańsza maszyna steam kosztuje 2200 zł i ma dziadowskie osiągi w stosunku do konsoli.

Konsola oferuje 30 klatek minimum w grach a w niektórych 60 np Doom, Saint Row, Devil May Cry.

I to zabolało steam bo na maszynie steam za 2200 zł masz 4 giga ramu a konsola ma 8 giga ramu. Samo PS4 ma odpowiednik Geforca 750 a teraz będą wydawać wersje z odpowiednikiem 950.

I dlatego Steam nie jest w stanie nawiązać konkurencji na tym rynku, gracz pecetowy i tak nie kupi maszyny steam bo sam złoży komputer więc ich target był bliżej nieokreślony.

Ale ich sklep zdemolował inne już od dawna, wszystkie gry od poważnych po indory są na steam.

To nie wynika z głupoty po prostu steam pośredniczy w sprzedaży w tych gier ale też sporo daje.

Nie stać Cię na zaoferowanie serwerów multi, steam da Ci swój system łączenia graczy, da Ci społeczność graczy.

Tak jak tradycyjna telewizja na zachodzie zamiera na rzecz netflixa tak dystrybucja pudełkowa wymarła na rzecz serwisów typu steam.

Steam ma tak dobrą sprzedaż że przekonał wydawców gier konsolowych by wydawali też na ich serwisie i wydali wszystkie części np Final Fantasy i inne egzotyczne gry.

Sama zadaj sobie pytanie czy ktoś w dzisiejszych czasach chodzi po sklepach czy przegląda ceny przez internet.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

No to Ci powiem, że jak kupiłam ten Red Alert 3 Uprising z samym kluczem bez płytki to podczas ściągania z sieci wystąpił nieoczekiwany błąd i nie ściągnęło mi się.

Bardzo byłam niezadowolona i zmartwiona tym faktem. No cóż, muszę przyznać że jestem lekko uprzedzona co do takich wynalazków typu wersja elektroniczna (download).

Oczywiście w żadnym wypadku nie zraziłam się do takiej formy instalacji gry ale powiem CI szczerze że jeśli miałabym wybór i kupić grę normalnie w sklepie i przepłacić albo kupić w Steamie to wolałabym tę pierwszą opcję czyli kupić w sklepie wersję pudełkową. Nie jestem zwolenniczką kupowania przez sieć ale teraz opracowuję nowy system płacenia przez sieć - super wygodny bez konieczności rejestracji ale o tym szerzej w mojej książce która ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

No tak ale w tym pudełku masz klucz :) czyli wersje steam.

Znasz powiedzenie gdzie się nie obrócisz z tyłu dupa? Tak właśnie jest.

Chodzi o to że są serwisy które sprzedają hurtowo klucze jak kluczyki.pl czy instant.gaming i tam dostaniesz gry dużo taniej niż w normalnej.

Pudełkowa wersja jest tak samo dziadowska jeśli chodzi o cenę jak wersja steam.

Teraz są już standardy cen i za premierę masz 50 euro czyli 249 zł.

Z czasem cena maleje teraz wyprzedają dooma za 149 zł. Po prostu nałożyli nam ceny światowe kiedyś mieliśmy regionalizację ale w związku że jesteśmy długo w uni stwierdzili że mamy płacić tyle co inni.

Niestety skoro tak jest to ja chcę móc wybrać chociaż język a często nie ma takiej możliwości.

Co do Red Alert 3 uprising to on jest sprzedawany nadal przez sklep EA PLAY. Generalnie Steam ma dużo lepszy swój sklep niż EA, tam najpierw wybierasz tytuł i nie ma opcji że ci się nie ściągnie i nie ruszy.

Mi kolega na moje konto kiedyś na święta kupił grę Serious Sam 3 byśmy grali razem i powiem że serwis daje radę bez problemu mogliśmy się wyszukać przez serwery steam.

Steam jest stworzony przez Valve który jest właścicielem tego sklepu kiedyś Valve tworzyła gry np Half Life 1 i 2. Mówili że zrobią 3 ale widać wolą się zajmować swoim sklepem.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Co do Half - Life 3 to myślę że zabrakło im pomysłów a temat się wyczerpał i dlatego zajęli się sklepikiem.

To znaczy masz rację, posiadam Serious Sama drugie starcie HD i jest to faktycznie wersja Steam a więc można powiedzieć że jest wersja pudełkowa bez Steam, jest wersja pudełkowa ze Steam i jest też wersja bez pudelka Steam. Chyba nie zagmatwałam?

Chyba skuszę się na ten Steam bo tam są moje ukochane gry młodości jak choćby Remaster gry "Day Of The Tentacle". No właśnie, polecam CI tę świetną gierkę bo to jest fantastyczna przygodówka.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Tytuł mi mowi że ma to coś wspólnego z dziełem Love Crofta, mózgi tentakle, śpiewajace dziwne postacie.

No bo steam pośredniczy i jest klientem do obsługi wielu gier.

Wiesz że nawet nie skończyłem Serious Sam 3, mam to ale ta gra tak mnie wyczerpała na pewnym poziomie że odpuściłem sobie. Tam lecą takie hordy że nie czułem statysfakcji gra naprawdę dla socjopatów :P.

Niby to miało być doomowate a jest kiczowate takie mam zdanie na temat Serious Sama. Dobra grafika i wydajność to nie wszystko musi być też fajny klimat.

Serious Sam naśladował Duke Nukema ale kurde nie był ani trochę śmieszny dlatego już wolałbym aby nie otwierał tyle gęby w dodatku w pierwszych częściach miał blond włosy jak Duke a później przefarbowali go widać autentyczność tej postaci...

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Moja przygada z Serious Samem skończyła się na części drugiej (to ta przekolorowana) czyli To był Serious Sam Pierwsze Starcie, Drugie Starcie oraz Serious Sam 2.

Nie liczę wcale na to że twórcy Serious Sama wysilą się trochę i zrobią coś nowatorskiego.

Pracuję teraz nad szczegółowym opisem strzelanki 3d - Multiplayer a co wyjdzie z tego, zobaczymy.

Zaraz pogadamy tylko znajdę temat.

ocenił(a) grę na 8
nudecroft

przygoda!

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Serious Sam II był tak słabą grą że nie ma co się nawet zastanawiać. Nic dziwnego że twórcy tak zwlekają z częścią czwartą bo temat się wyczerpał i zabrakło pomysłów.

Nie wiem czy Love Croft miał coś wspólnego z tą świetną gierką (Maniac Mansion 2 : Day Of The Tentacle). Może chodziło Ci o Lovecrafta? po prostu polecam Ci tą fantastyczną gierkę przy której miło spędzisz czas.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

1 litera i już się nie domysliłaś co :), co no przecież o Lovecrafta.

Sam tytuł brzmi jakby jak jeden z jego horrowów. Z którego roku jest ta gra?

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Ta gra wyszła kilkanaście lat temu a całkiem niedawno wyszła odświeżona wersja tej gry, czyli Re-Master który wygląda powiem szczerze bardzo fajnie.

Ogółem było trochę tych gier na przełomie lat 80' i 90' była świetna gierka Full Throttle, seria Alone in the dark od 1-3 reszty nie uznaję. Był też Grim Fandango oraz masę rożnych produkcji tak zwanych gier - filmików typu Black Dahlia z Dennisem Hopperem. To były czasy bardzo dobre dla mnóstwa fantastycznych gierek. Teraz już takich nie robią.


ocenił(a) grę na 10
nudecroft

point and click nie sprawia już mi zainteresowania. Mam do przejścia Broken Age to jest dokładnie taki gatunek możesz sprawdzić jak to wygląda ale nie daję rady.

To wszystko co wypisałaś dobrze znam ale nigdy mnie te tytuły nie interesowały a Grim Fandago posiadam dostałem za darmo.

Szczerze wolę już Heavy Rain, Beyond Two Souls, Fahrenheit.

Point and Click dobre dla dzieci ale w większości tych gier zagadki są nie logiczne i klikasz co popadnie by połączyć jakiś przedmiot. Ja nie lubię zgadywać a fajniejszą fabułę mam w Wiedźminie i jak zagrasz to zrozumiesz przepaść.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Wiedźmin powiadasz? No cóż, gra może i technicznie jest niezła, przy czym to nie są moje klimaty, książka tak ale jeśli miałabym zagrać to już nie wzbudza u mnie zainteresowania i ciekawa jestem dlaczego tak się dzieje. Chociaż zaraz zajrzę i zobaczę jak gość przechodzi Wiedźmina to może mnie zachęci... kto wie?

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Fabuła gry nie pokrywa się z książką jest kontynuacją a poza tym jest rewelacyjnie napisana poszedł duży budżet.

Gra jest najlepsza w swoim rodzaju nie ma konkurencji więc nie powinnaś się dziwić zgarneła wszystkie nagrody.

Tak powinny wyglądać gry rpg a kto nie ograł wieśka ten ciapa taka prawda.

Tam questy fabularne mają po 2/3 zakończenia w zależności od twoich decyzji, większość z nich się nie powtarza i są dobrze napisane.

Wiedźmin 3 wygląda jak pejzaż i deklasuje konkurencje.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Wiedźmin w swoim gatunku czyli RPG i TPP wygląda przyzwoicie ale powiedzmy sobie szczerze taka gra na dzisiaj to standard i nie jest to gra która wyprzedza epokę. Wszystko ładnie ale dla mnie to za mało. Ostatnio interesuję się jedynie moimi projektami i naprawdę bardzo rzadko która gra dzisiaj podoba mi się.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Te gry które podałaś nie wyprzedzały epoki, w zasadzie żaden tytuł nie wyprzedzał. W grach już nic nowego nie da się wymyślić wszystkie gatunki zostały nakreślone dawno temu, ale są tytuły mistrzowsko wykonane i Wiedźmin jest jednym z nich.

Grałąś w Master of Orion 2, Ufo enemy uknown? To były gry które nakreśliły gatunki, reszta gier pełzała i się postarzała do tego stopnia że dziś jest już niegrywalna.

Taki Dune 2 w swoim czasie był dobry ale dziś jest słaby bo nie można zaznaczać wielu jednostek na raz i ma archaiczne sterowanie, brak komend itp nie wspomnę o groteskowej akcji.

Serio grałaś w gry z przed 10 lat i mówisz że nic dziś Cię nie interesuje jest to trochę niewiarygodne, dzisiejsze gry są dużo lepsze niż to co było kiedyś dobrze wiem co mówię gram od 1989 roku na pc.

Generalnie nie lubię takiej nostalgii że kiedyś było lepiej a teraz jest do d... bo to jest zwyczajne kłamstwo.

Wiedźmin 3 to nie TPP i nie wygląda przyzwoicie a rewelacyjnie. Jest to sandbox łączony z RPG masz pełną wolność co robisz i powiedzmy sobie szczerze standardu Wiedźmina nie utrzymuje 3/4 konkurencji bo połączył elementy które ciężko razem zebrać w całość.

Nie wiem jakie są twoje projekty nie widziałem i jak ich nie pokarzesz to nic nie będą oznaczać.

Jeżeli rzadko coś dzisiaj Ci się podoba to zwyczajnie może nie lubisz już grać.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

To znaczy to nie jest tak, że dzisiaj są złe gry, to nie tak, po prostu dziś już nie kręcą mnie gry tak jak kiedyś. Ja uwielbiam gry i mam wspaniałe pomysły no ale pomysł to za mało. Muszę znaleźć kogoś, kto podejmie wyzwanie.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Jak na razie zero konkretów, pomysły to wszyscy mają ale liczy się wykonanie.

Czemu niby ten ktoś miałby podjąć to wyzwanie? Przecież dzisiaj gry wymagają często wielu milionów dolarów.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Niestety nie mogę podać konkretów tu na forum bo ktoś mógłby ukraść mój nowatorski pomysł. Jeśli wszystko dobrze pójdzie i zajdę sponsora to wypłynie mój projekt i zobaczysz jak powinna wyglądać doskonała gra FPS.

To fakt, liczy się efekt końcowy ale od czego jest język oraz gestykulacja, przecież po to, by przekazać konkrety :) Ale te konkrety to przekażę już po opatentowaniu pomysłu, przekażę wszystko programistom.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

LOL. Niezłe fantazy raz że nikt tu nie zagląda dwa że nie sądzę abyś miała taki pomysł.

Dwa że nie ma czegoś takiego jak gra doskonała gust jest subiektywny i dla jednego coś jest wadą a drugiego coś zaletą.

Trzy w FPS już nic nowego nie wymyślisz Activision wydaje duże pieniądze na to a i tak gatunek nic ciekawego nie wnosi.

Nawijasz mi makaron na uszy ale jest to niewiarygodne ze ja p... mówisz że masz coś nowatorskiego ale od dawna wiadomo że w fps nie ma już nic nowatorskiego do zaproponowania.

Zresztą Twoje ulubione gry Quake czy Doom to są najbardziej prymitywne przedstawiciele tego gatunku które dawno straciły zainteresowanie na rzecz bardziej rozbudowanych tytułów.

Hardcorowcy zagrają w Dooma ale nie w grę od noname studia, dziś liczy się marka i reklama.

Takich nowatorskich gierek wychodzi od groma problem w tym że ich poziom przy ich nowatorstwie jest marny.

Gracze już mają ustalone gatunki które lubią, to jest jak sport lubisz daną dyscyplinę więc w nią grasz tak jest z grami.

Zresztą jakbyś chciała mi podać konkrety to byś to zrobiła w prywatnej wiadomości ale wiem że tak się zdarzy więc błagam Cię nie ściemniaj.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

A kto powiedział że to ma być jak to określiłeś noname? To ma wyjść pod szyldem korporacyjnym. To nie będzie kontynuacja and Dooma ani Quake'a. Jesteś bardzo sceptyczny i nie wierzysz w powodzenie tego projektu a ja wierzę. To wszystko zależy od grubej forsy, jeśli dostanę dotację to w pełni poświęcę się projektowi a jeśli nie dostanę funduszy to projekt upadnie. Proste

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Yhm proste jak spagetti.

Już nie raz wypisywałaś i mitycznych modach których nie możesz nikomu pokazać, ciekawe jak się nazywa firma dla której to robisz .... :).

Proste jest to że w to nie wierzę bo pachnie to ściemą na kilometr, nie obraź się ale nie wierzę Ci że pracujesz nad grami po tym że trochę z Tobą pogadałem i kompletnie nie orientujesz się co się dzieje na rynku.

Już nie wspomnę o takich żelaznych podstawach jak unity, steam, kickstarter, GoG.

Także albo niezły Troll teraz odszedł o czym jestem przekonany bo nie raz takiego lubisz odstawić, albo po prostu no sama wierzysz w to co piszesz co mnie przeraża.

Widzisz ja na codzień obsługuje aplikacje dla banków i sporo wiem na ten temat i po prostu żenuje mnie jak ktoś mi chce wcisnąć kit a nie uwierzę Ci na słowo z powodów które wymieniłem wcześniej.

Ciekawa jaka to korporacja w Polsce rzuci się na takie szaleństwo ;p, raz jest ich dosłownie 3 a dwa wydają jedną grę na rok.

Przychodzi cudowna Nudecroft ala Chip i mówi hej mam dla was wyzwanie kto się go podejmie! Las rąk.

StarCitizen nie może wyjść najabitniejszy projekt kickstarterowy a tutaj ma wyjść sekretny shooter który zawojuje rynek.

Zdradze Ci mały sekret, o tym czy gra dziś odniesie sukces nie decyduje nawet pomysł a reklama.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

A coś Ty taki sceptyczny i cyniczny? Oczywiście że w dużej mierze zależy to od reklamy. W niedalekiej przyszłości zamierzam zainwestować w film promocyjny, który przedstawi walory gry czyli super wypasiony pod względem efektów specjalnych film zdradzający tajniki gry. Ze wszystkimi możliwymi bajerami graficznymi. Film będzie dostępny na mojej stronie internetowej i każdy kto dysponuje grubszą forsą zobaczy jak wygląda coś, co jest doskonałe no i zdecyduje czy warto w to zainwestować.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

jaki jest jej adres?.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Jeszcze jej nie ma (Under Construction), strona w rozbudowie.

Wiem o co Ci chodzi, że dużo mówię a mało się dzieje, to prawda. Jednakże od czegoś trzeba zacząć ja zaczynam od gadania. Wiem że to brzmi jak Opowieści Dziwnej Treści ale tak jak mówię od czegoś trzeba zacząć, małymi kroczkami.

Jak tylko ukończę stronę wraz z filmem prezentującym to na pewno dowiesz się o tym jako jeden z pierwszych.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Jakoś nie jestem zaskoczony.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Jak tylko ukończę to wrzucam linka, obiecuję.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

https://www.youtube.com/watch?v=-UhHcEiegb8

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

OK, już zerkam.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Zerkasz zerkasz ale nic nie mówisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones