PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak Thanos bez kamieni nieskończoności radził sobie lepiej w walce i był silniejszy niż z rękawicą w IW? Przecież w IW część Avengersów prawie go pokanała na Tytanie, a w Wakandzie Thor pokonał go jednym rzutem młota. Tutaj mamy wymaksowanego Thora z dwoma młotami, Iron Mena z jeszcze lepszą zbroją i turbo doładowaniem od Thora, Capa z Mjolnirem... Czyli the best of the best i nie dają mu rady.... Chyba zabrakło logicznego sensu?

ocenił(a) film na 3
Krzysztof_Przewozny

Zdegradowali go z króla Asgardu do roli jakiegoś tam strażnika galaktyki, niżej już nie mozna upaść XD

ocenił(a) film na 10
luksobo

Ale to jest logiczna progresja bohatera, to jest dość zabawne szczerze, jeszcze w 2016 roku mało kto lubił Thora bo był postacią wręcz Szekspirowską, mówił w dziwny sposób, był owiany patosem, i wsumie tyle. Potem zrobili go postacią komedjową, no to wszyscy go naglę pokochali, w infinity war dodali mu motyw zemsty, jego arogancja wzieła górę i zamiast zabić Thanosa, odrazu, chciał się tym nacieszyć bo był tak pewien swej wygranej, a pozatym nic więcej jak sam mówił nie ma do stracenia.. nie wiedział jak bardzo się mylił, gdy nagle połowa świata, jego ludu, część jego przyjaciół znika. To jest logiczne że popadnie w pewną traumę będzie się obwiniał. Gdy wkońcu docierają do Thanosa, robi jedyne co mu zostało, zemsta, ale zemsta bez celu, bez satysfakcji. i co teraz, popada w depresję, zazwyczaj osoby najzabawniejsze mają najwięcej za sobą, próbują to zatuszować śmiechem, swoją porażkę, albo tragedię. Do tego do chodzi alkohol, to jest logiczna progresja bohatera, Ja rozumiem ,że piękny Badass i na dodatek puści gdześ żart, Thor to super sprawa, ale tu trzeba wziąć jeden z morałów tego filmu, trzeba się pogodzić z życiem i żyć dalej, nie żyć przeszłością, ale teraz i tu.

ocenił(a) film na 8
vangance

jak tak się teraz nad tym zastanawiam to coś w tym jest...

Kanonier90

a wg Was co będzie dalej ? jakaś kontynuacja będzie w sensie takim, że któregoś dnia jakiś reżyser powie - a ch*j nakrece Avengers 5 ? :) czy to już koniec o Avengersach i będą tworzyć dalsze częsci nie wiem Thora czy kogoś innego ?

ocenił(a) film na 8
warjjjacik

Może powstać nowa nazwa dla drużyny, składająca się już jedynie z nowych postaci z MCU, gdyby powstało Avengers 5 pod nazwą "Avengers" to zaczęłyby się pytania po co poprzednia część miała właściwie nazwę "Koniec Gry", skoro to nie koniec?

ocenił(a) film na 10
warjjjacik

Ja bym się szykował na- Guardian of the Galaxy vol 3 (z thorem, do tego adam warlock i Gamora będzie miała tam pewnie ważny wątek) Doctor Strange 2 (tu mogą zrobić masę świetnych rzeczy, np ja bym chciał by Ghost Rider był postacią drugoplanową, i zrobić coś na wzór MIdnight sons,) Black Panther 2, Captain marvel 2, Spider man 3 to są raczej pewniaki, a tak to można spekulować, coś wspominali o Eternals, Nova, Submariner, rzecz jasna wkońcu dostaniemy X men i Fantastic Four, i ja osobiście jeszcze bym nie skreślał, filmu o Black Widow, o którym ostatnio się mówi, może to będzie prequel (czego bym osobiście nie chciał), mi się wydaję ,że ta jej śmierć w Endgame nie jest permanentna, ale to się okaże.

ocenił(a) film na 10
Kanonier90

Balans był dobry. Thanos to przecież jedna z najpotężniejszych postaci. Z kamieniami to robił co chciał z naszymi bohaterami. Podczas Walki z Strangem, Starkiem, Parkerem i Strażnikami to go unieruchomili na chwile dzięki przewidzeniu przyszłości przez Doktora. Warto zauważyć ze Thanos z kamieniami mógł być bardziej nonszalancki bo wiedział ze nic mu nie grozi. W IW, tak na prawdę robił sobie co chciał. Warto zauważyć ze w poprzedniej części,Thor mimo
trafienia młotem nie
zabił Thanosa, a ten był zaraz po użyciu rękawicy(zobaczmy jak zadziałała na Thanosa, a co zrobiła z Hulkiem i Iron Manem).

Teraz przecież Walczyli praktycznie jak równy z równym, gdzie wcześniej Thanos nawet się nie spocił rozbijając wszytskich.

Co do osoby Thanosa to przecież ten z finału jest innym niż ten, ktorego znamy z poprzedniej części. Nie przeszedł tyle co „nasz” Thanos i już znał rozstrzygnięcie oraz jego skutki, stąd zmiana jego zachowania, kotra jest jak by nie patrzeć Logiczna

ocenił(a) film na 5
Kanonier90

Zakończenie IW w zasadzie powoduje że cały ten film nie ma sensu. Thor jest za mocny, w topór ma wbudowany bifrost, zebranie ekipy i ubicie Thanosa to max dwa dni. Endgame trzeba po prostu obejrzeć i za dużo o nim nie myśleć.

ocenił(a) film na 8
chochomiak

Thanos to jedna z najsilniejszych postaci we Wszechświecie. Pamiętaj, że Thanos bez rękawicy był silniejszy, czyli ten którego widzieliśmy w End Game od tego z Infinity War. Używanie kamieni wpływało na sprawność Thanosa i zauważ, że mało co go nie pokonali właśnie chwilę po użyciu kamieni. Spójrz na to jak tak potężna postać jak Hulk po włożeniu rękawicy mało co nie zginęła. Iron Man będąc w wypasionej zbroi zginął. Thanos był na tyle potężny, że mógł używać rękawicy z kamieniami, lecz ta go tylko lekko osłabiała a Hulk mało co nie zginął. Wniosek Thanos był o wiele silniejszy od każdego Avengera bez rękawicy czyli ten dodatkowo zdeterminowany z End Game.

ocenił(a) film na 6
Kanonier90

A mam pytanie co dzieje sie z hulkiem lub profesorem hulkiem bierze udział w bitwie? Czy zepchnieto siłę tej postaci na dalszy tor, filmu nie oglądałem jeszcze ale mnie spojlery nie przeszkadzają.

ocenił(a) film na 8
falco333

w ostatecznej bitwie jest tylko Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka i Marvel, Hulk był bardzo mocno zraniony po użyciu rękawicy i nie byłby w stanie walczyć

ocenił(a) film na 10
Kanonier90

Thor na pewno nie był w szczytowej formie :D. Nic dziwnego, że sobie nie poradził. Jak dla mnie wogóle nie sprawiał wrażenia silniejszego.

ocenił(a) film na 9
Kanonier90

Z kumplem po wyjściu z seansu cały czas o tym gadaliśmy, Thanos bez kamieni z super mega podwójnym mieczem pokonuje ich bez problemu, a wcześniej nie mógł zatrzymać Stormbreakera za pomocą mocy Wszystkich kamieni...

ocenił(a) film na 8
kapsel97

co do Stormbreakera, Thor wtedy był ultra podjarany i użył pewnie zupełnie 100% swojej mocy, a Thanos użył niewłaściwego kamienia do zatrzymania go - nie zdążył chyba prawidłowo zareagować? Ewentualnie zabawił się z nim, kto wie.

ocenił(a) film na 8
kapsel97

Thanos to jedna z najsilniejszych postaci we Wszechświecie. Pamiętaj, że Thanos bez rękawicy był silniejszy, czyli ten którego widzieliśmy w End Game od tego z Infinity War. Używanie kamieni wpływało na sprawność Thanosa i zauważ, że mało co go nie pokonali właśnie chwilę po użyciu kamieni. Spójrz na to jak tak potężna postać jak Hulk po włożeniu rękawicy mało co nie zginęła. Iron Man będąc w wypasionej zbroi zginął. Thanos był na tyle potężny, że mógł używać rękawicy z kamieniami, lecz ta go tylko lekko osłabiała a Hulk mało co nie zginął. Wniosek Thanos był o wiele silniejszy od każdego Avengera bez rękawicy czyli ten dodatkowo zdeterminowany z End Game.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Moc kamieni nieskończoności nie mogła powstrzymać Stormbreakera, a zwykła broń Thanosa, to podwójne ostrze już mogło? Kamienie nieskończoności miały w sobie niezwykłą potęgę, Thanos z nimi był silniejszy, bo jednak pokonał z nimi wszystkich Avengersów, a na koniec walcząc z Kpt Marvel wyciągnał jeden z kamieni żeby ją zaatakować ;) Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że to film o superbohaterach, błędy się zdarzają.

ocenił(a) film na 6
Kanonier90

Pomijając inne dziury fabularne (których jednak było sporo), zastanawia mnie jedna rzecz, skąd się wzięła cała armia "przeszłego" Thanosa podczas ostatecznej walki? To jest armia "zmarłego" Thanosa, czy raczej armia z przeszłości? Obydwie opcje stawiają kolejne pytania (szczególnie druga, bo przez pół filmu było do znudzenia powtarzane "to nasza jedyna szansa, bo nie mamy więcej serum Pyma", a tutaj nagle wystarczyło do sprowadzenia całej armii?)

ocenił(a) film na 8
Cialek

Rogers i Stark przywieźli przecież cząsteczki Pima z roku 1970.

ocenił(a) film na 6
misza_zly

Wiem, że przywieźli, ale ile oni ich mieli, że starczyło na całą armię (wiem, że po prostu przywieźli cały statek, ale nadal, strasznie naciągane)? :)

ocenił(a) film na 8
Cialek

Zapomniałem jeszcze, że Thanos z 2014 r. zgarnął cząsteczke od Nebuli. Może ja jakoś powielili.

ocenił(a) film na 10
Cialek

Avengers do podróży w czasie użyli cząsteczek Pyma na skafandrach. Thanos i jego geniusze zła pewnie wpadli na pomysł, żeby je dolać do paliwa rakietowego (cząsteczki Pyma ze skafandra Nebuli) i przenieśli z 2014 cały statek. W sumie to kosmiczna rasa zabijaków może być na tyle zaawansowana by móc odkryć jak cząsteczki są wytwarzane i zaopatrzyć w nie cały statek.

ocenił(a) film na 6
mac1991seth

W sumie, skoro Avengersi wynaleźli podróże w czasie w 15 filmowych minut (!), to czemu Thanos nie mógł ich ulepszyć poza ekranem? :) (tak czy inaczej, podróże w czasie rzadko wychodzą na + filmom, w tym przypadku zdecydowanie tak nie było)

ocenił(a) film na 10
Cialek

Na początku wydawało się to nawet spójne, Bruce Banner pod tym względem był najbardziej pro MVP - przejął kamień czysto i obiecał oddać, Wdowa i Ronin nie mieli czego spieprzyć. Później zaczęły się pojawiać błędy w "Matrixie" (Loki, Nebula, Thanos), które siłą rzeczy sugerują, że powstały alternatywne linie czasowe, a nawet paradoksy.

Gryzie mnie to tylko dlatego, że chciałbym zobaczyć teraz film Kapitan Ameryka: Wiem, że Bucky Żyje 2014 albo Thor 2: Loki Spierdzielił, Kto Doprowadzi do Upadku Asgardu, albo Strażnicy Galaktyki: Ronan Zdobył Power Stone Bo Star Lord Był Nieprzytomny.

ocenił(a) film na 6
mac1991seth

Ja się tu już nie zgłębiam w samą podróż w czasie, jestem zdania, że bardzo ciężko jest logicznie wytłumaczyć jakiekolwiek podróże w czasie (alternatywne linie spoko, ale tutaj widzimy Kapitana na ławeczce - totalne nieporozumienie wg mnie). Odnoszę wrażenie, że w kolejnych filmach na siłę będą tłumaczone błędy, jakie powstały przy tworzeniu tego filmu.

Mieli masę możliwości na rozwiązanie problemu, a wybrali najgorszy, najbardziej oklepany, w którym niesamowicie łatwo zrobić błąd. Na początku filmu, w momencie, w którym Thanos mówi o rozbiciu kamieni na subatomowe części, miałem cichą nadzieję, że będzie to szukanie ich części i łączenie w całość (co by było niesamowicie logiczne, biorąc pod uwagę wydarzenia z Ant-Mana 2), niestety zawiodłem się. Najgorzej, że w żadnym filmie Marvela do tej pory nie było przesłanek o podróżach w czasie. Wyjątek to Ant-Man 2, gdzie jest mowa o wirach czasowych, które mogłyby posłużyć jako pewnego rodzaju sposób na pokazanie scen z poprzednich filmów. Wynalezienie podróży w czasie (i w pełni panowanie nad nimi!) bez żadnych konkretnych testów (bo przyniesienie rękawicy to żaden test), bez wcześniejszej wiedzy na ten temat i w tak krótkim czasie, uważam za najgorszy możliwy wybór scenarzystów. Czasami rozwiązanie sudoku sprawia więcej problemów niż wynalezienie podróży w czasie przez Avengersów :)

ocenił(a) film na 8
Cialek

Jeden z najlepszych komentarzy jakie czytałem nt. tego filmu, dzięki. Też w momencie, gdy Thanos mówił o atomach, myślałem, że tak to się odbędzie, niestety poszli w manipulację czasem i wyszło absurdalnie.

1. Nebula miała jedną fiolkę na skok, a tu najpierw stara/zła Nebula skoczyła razem ze wszystkimi, a po niej Thanos, statki, całe armie itd. Skąd mieli na to cząsteczki Pyma? Można to tłumaczyć na różne sposoby (zdobyli je podobnie jak Cpt America i Iron Man, skopiowali, Nebula jakoś otworzyła portale bez cząsteczek itd.), ale każde z tych tłumaczeń będzie niesamowicie naciągane.
2. Skoro Tilda Swinton nam tak ładnie wytłumaczyła wiązki czasowe i alternatywne rzeczywistości, a Banner uparcie tłumaczył Scottowi, że czas nie działa tak jak w "Powrocie do przyszłości", to skąd wziął się stary Cpt. America na końcu filmu? :) Przecież po cofnięciu się do 1945 i rozpoczęciu nowego życia rozpoczął inną wiązkę czasową i nie mógłby żyć sobie w tej samej rzeczywistości, w której się później cofnął, bo to zaburza całą teorię, tworzy paradoksy czasowe itd.
3. Jak Cpt poodnosił te wszystkie kamienie? Z kamieniem czasu najłatwiej, po prostu pojawia się sekundę po tym jak Banner przejął kamień i oddaje go Tildzie - nic się nie zmienia. Z kamieniami przejętymi przez niego i Tony'ego też da się powyjaśniać w miarę sensownie (powrót do tej bazy Hydry i oddanie kamienia tak, że nikt się nie zorientował, oddanie walizki tuż po wyjściu z windy). Ale wszystkie pozostałe kamienie? Duszy, Mocy, Rzeczywistości? Przecież mógł się cofnąć tylko do tyłu, a nie też w przestrzeni? Skąd znalazł w przeszłości statki, żeby lecieć na te planety?
A w ogóle ile podczas tego odnoszenia pozmieniał i potworzył nowych rzeczywistości? Ile zresztą nowych rzeczywistości potworzyli cofając się pierwszy raz?

Dużo wątpliwości, nie wątpię, że dałoby się to wszystko wytłumaczyć, ale chyba na takie wyjaśnienia musiałyby powstać osobne filmy. I każdy z tych filmów mógłby stworzyć nowe problemy i wątpliwości :)

Zdecydowanie nietrafiony pomysł scenarzystów z manipulacją czasem, szczególnie, że teraz w każdym nowym filmie będzie się można do tego odnosić i powiedzieć: "e tam, nie martwcie się, że przykładowy Ant-Man umarł, zaraz weźmiemy cząsteczki Pyma i w następnej części filmu wskrzesimy go". No absurd.

ocenił(a) film na 8
Cialek

To jest cała armia w przeszłości i rzeczywiście cząsteczki wywołują niespójność.

ocenił(a) film na 6
Kanonier90

Wyglądało jakby thanos z infinity war był bardziej pewny siebie bo wiedział że nikt mu nie zagraża , natomiast tutaj troche zaczął sie bać że jego plan nie wypali stąd ubrał zbroje i ten kozacki miecz. Co do samej walki to pamiętajcie że thanos sam bez użycia kamieni sprał jak szmate HULKA i zajeło mu to 10 sekund więc on bez kamieni był bardzo silny. Thor troche miał szczęście z tym rzutem siekierą w infinity war bo akurat trafił mu w klatke - myślę że thanos miał przekonanie że moc kamieni powstrzyma stormbrackera. Co do sceny thanos vs kapitan marvel nie dał by jej rady i dlatego wyrwał kamien mocy z rękawicy. Co do dziur fabularnych to słabo wypadła ta część , wyszedłem wkurzony i rozczarowany. Cap miotający piorunami ? zmieniając wydarzenia z przeszłości nie zmienimy terazniejszości ? Sądziłem że profesor hulk będzie mega kozakiem i jakoś sie zrehabilituje po braku obecności w infinity war a tu zonk , zrobili z hulka dupe! nie pokazał nic w tym filmie.... Najgorszą bolączką w tym filmie to brak akcji jak na tego typu film , 3 godziny filmu z czego 2.5 godziny to gadanina i żałoba, mogli coś skręcić w tej przeszłości.... Czytałem że brali pod uwage walke na zandarze itd. W zasadzie jak ekipy cofneli się w czasie to tam też była sama gadanina. Nie spodziewałem się bomby efektów i akcji jak w infinity war ale no kur... 30 minut akcji na 3 godziny ?!?!?!?!!! Poprzednie częsci avengersów miały dużo więcej - troche na początku , w środku filmu i wiadomo na końcu w end game mamy tylko kozacką końcówkę i tyle, szkoda że tak zrobili ostatnią część.

ocenił(a) film na 8
advancedplayer

Wyrwał, gdyż blokowała jego moc. Thanos to jedna z najsilniejszych postaci we Wszechświecie. Pamiętaj, że Thanos bez rękawicy był silniejszy, czyli ten którego widzieliśmy w End Game od tego z Infinity War. Używanie kamieni wpływało na sprawność Thanosa i zauważ, że mało co go nie pokonali właśnie chwilę po użyciu kamieni. Spójrz na to jak tak potężna postać jak Hulk po włożeniu rękawicy mało co nie zginęła. Iron Man będąc w wypasionej zbroi zginął. Thanos był na tyle potężny, że mógł używać rękawicy z kamieniami, lecz ta go tylko lekko osłabiała a Hulk mało co nie zginął. Wniosek Thanos był o wiele silniejszy od każdego Avengera bez rękawicy czyli ten dodatkowo zdeterminowany z End Game.

ocenił(a) film na 8
advancedplayer

Nad Hulkiem też ubolewam... zwalili to...

ocenił(a) film na 3
Kanonier90

Bo w EG był młody w primie a w IW był już dziadzio potrzebował buffa :D

ocenił(a) film na 8
wildecard

made my day xD

ocenił(a) film na 10
Kanonier90

Trochę jest tych paradoksów w Endgame.
1. Jeśli Thanos 2014 i jego armia zginęli w Endgame to Thanos nie mógł znaleźć kamieni w 2018... paradoks czasowy, którego rzekomo mieli uniknąć.
2. Jeśli Stark pstryknięciem odesłał wszystkich do 2014, to Thanos 2014 wie, że wygra... i przegra, będzie chciał temu zapobiec, więc spróbuje zmienić czas, nastąpi paradoks czasowy.
3. Loki zwiał kradnąc Tesserakt. Paradoks czasowy zmieniający w 100% Mroczny Świat, Ragnarok i Wojnę bez granic. Domyślam się, że to był wstęp do serialu na Disney+
4. Star Lord oberwał w banię przed kradzieżą kamienia nieskończoności, to powinno mieć wpływ na przybycie watahy Ronana na Morag. Paradoks w Strażnikach Galaktyki.
5. Gamorra powinna spodziewać się swojej śmierci na Vormir.
6. Nebula zabiła swoją przeszłą wersję w trzecim akcie, paradoks.
7. Rocket ukradł Aether nie bez hałasu, więc powinno dojść do kolejnego paradoksu, niezależnie od tego jak kamień wrócił do roku 2013.
8. Kapitan Ameryka oberwał od samego siebie w 2012 i dowiedział się, że Bucky żyje - paradoks czasowy.
9. Kamienie nieskończoności teoretycznie dają nieograniczoną wiedzę w czasie i przestrzeni, więc Thanos 2018 powinien dzięki nim wiedzieć, że za 5 lat kamienie z przeszłości zostaną użyte do odwrócenia jego snapu.

ocenił(a) film na 9
mac1991seth

teraz więc zaczną kręcić wszystkie części, w których namieszali od nowa z uwzględnieniem zmian :D

ocenił(a) film na 10
JagSzev

Jestem na tak.

ocenił(a) film na 8
JagSzev

Też jestem na tak.

ocenił(a) film na 8
mac1991seth

8. Ale potem Kapitan oddał wszystkie kamienie, przez co nie walczył sam ze sobą i nie powiedział sobie, że Bucky zyje. Poza tym, Kapitan z 2012 roku mógł i tak pomyśleć, że ten rzekomy Loki kłamie, żeby zmącić mu umysł.

ocenił(a) film na 10
dpodhale13

Musiałby oddać kamienie w momencie, w którym zostały skradzione czyli już po walce, czyli co się stało to się nie odstanie.

ocenił(a) film na 8
mac1991seth

No kurcze, tak było powiedziane.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

No to kur... aż mam ochotę cię trzepnąć przez Internet. To jak odda kamienie po ich skradzeniu, to znaczy, że oddał kamienie po tym jak Kapitan walczył z Kapitanem. A skoro Kapitan walczył z Kapitanem to powstaje alternatywna rzeczywistość, w której Kapitan przed wydarzeniami z Zimowego Żołnierza wie, że Bucky żyje. Nie namieszali w swojej linii czasowej, ale stworzyli alternatywne światy.

ocenił(a) film na 10
mac1991seth

A wystarczyło obejrzeć film z uwagą.
Nie ma żadnych paradoksów czasowych - powstają alternatywne linie czasowe, które nie mają wpływu na wydarzenia w "naszej" linii czasowej.
Tłumaczy to bardzo wyraźnie Hulk w rozmowie z War Machine na przykładzie zabicia małego Thanosa - cofnięcie się w czasie i zabicie go nic nie zmieni w "naszej" linii czasowej, tylko stworzy nową, gdzie Thanosa nie będzie. Taka alternatywna rzeczywistość.

ocenił(a) film na 10
nwchades

W takim razie stworzyli minimum 8 alternatywnych linii czasu, potencjalnie zsyłając zagładę na 8 alternatywnych światów, gdy Starożytna ostrzegała przed tym Bannera.

ocenił(a) film na 3
mac1991seth

Czym narobili większe szkody niż Thanos... XD

ocenił(a) film na 8
Fass_

No nie, bo z każdej tej linii skradli kamień, więc w każdej z tych linii Thanos nie zdobędzie wszystkich kamieni. Przedwieczna to zrozumiała w gadce Hulka o Strange.

ocenił(a) film na 8
mac1991seth

Nmac1991set- Nie do końca bo mogli również wygrać w jeden linii w ogóle nie ma Thanosa np :) bo poszedł do głównej linii czasowej :)

ocenił(a) film na 8
swiebodzka11

No nie, bo z każdej tej linii skradli kamień, więc w każdej z tych linii Thanos nie zdobędzie wszystkich kamieni. Przedwieczna to zrozumiała w gadce Hulka o Strange.

ocenił(a) film na 10
mac1991seth

Starożytna mówiła o zagładzie z powodu braku kamienia czasu.
Nikt nie powiedział że alternatywne linie czasowe pójdą gorzej czy lepiej. Po prostu będą w jakiś sposób inne.

ocenił(a) film na 8
nwchades

No nie, bo z każdej tej linii skradli kamień, więc w każdej z tych linii Thanos nie zdobędzie wszystkich kamieni. Przedwieczna to zrozumiała w gadce Hulka o Strange.

ocenił(a) film na 8
mac1991seth

No nie, bo z każdej tej linii skradli kamień, więc w każdej z tych linii Thanos nie zdobędzie wszystkich kamieni. Przedwieczna to zrozumiała w gadce Hulka o Strange.

ocenił(a) film na 8
mac1991seth

Jedyny paradoks to Ty jesteś :) każda linia jest inna i nie ma na to wpływu, przeszłość nie ma wpływu na przyszłość i teraźniejszość nawet jak się cofali :) po prostu robią się inne linie czasowe i każdy to osobny rozdział np w jednej linii nie ma Thanosa w innej wygrał w 3 jest dobry itd :) nie ma nigdzie paradoksu :) dlatego zbierali kamienie z innych linii żeby u siebie cofnąć to zrobił Thanos. Tylko w swojej linii mogli to zrobić a nie przez cofanie się w przeszłość i zabicie Thanosa np :)

ocenił(a) film na 10
swiebodzka11

Jeśli ja jestem paradoks, to ty jesteś nieznośna zołza. Przychodzisz do Internetu ludzi wyzywać? Czym sobie zasłużyłem na kąsanie po piętach wieśniaku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones