PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 557
ocen
8,0 10 1 169557
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Zarobek filmu.

użytkownik usunięty

Skoro infinity war zarobiło 2 miliardy to pomyślcie ile zarobi ten:)

Mysle ze avatara nie przebije 2,5 miliarda max

ocenił(a) film na 9
Meff_filmweb

Ale Titanica to już chyba spokojnie

ocenił(a) film na 4
Sebslo577

Spokojnie? Skoro świetne IW tego nie zrobiło to ten slabiutki filmik tym bardziej. Zejdź na ziemię.

ocenił(a) film na 8
nirvana79

jakim cudem można to ocenić na 4/10?

ocenił(a) film na 9
MahiDTM

bo ktoś nie dowidzi albo nie dosłyszy film sam w sobie powinien miec ocene 6-7 a dla fana to 8-10 naprawde sie spisali ale ten pan ocenił IW na 9 a to na 4 więc może nwm przesiedział film w łazience czy coś :V

ocenił(a) film na 10
krzysztof356

Teakże nie mam pojęcia jak można dać 4/10. Świetne podsumowanie całej Sagi Nieskończoności.

ocenił(a) film na 4
krzysztof356

Naprawde uważasz, że nie dowidzę? Najlepiej to obrażać kogoś kto ma inna opini ę. Bardzo "tolerancyjne" z Twojej strony. To świetnie podsumowuje psychofanów. IW było świetnie wyważone i oceniłęm to bardzo wysoko ale i tak musisz mnie hejtować bo mam...ine zdanie.

ocenił(a) film na 9
nirvana79

Nie obrażam cie tylko pisze jak wygląda twój komentarz (nie napisałem do cb z persony ,bardziej drugi człon sformułowałem do cb).... nie patrzy się na samą fabułę nie raz i nie dwa w filmach mamy pokazany ogrom pracy nad filmem ....... End game pokazuję że można jakoś zakończyć taką serie jest mnóstwo smaczków a gra aktorska jest na najwyższym poziomie . Hejt poleciał z twojej strony bo obrażasz dany film (wiem że masz prawo) ale nie podajesz argumentów swojej oceny po prostu rzucasz sobie oceną " a ujowy film" , nie ważne że w większości oczekiwania fanów zostały zaspokojone , nie ważne że MSU zrobiło taki rozgardziasz że musieli posprzątać w wielkim stylu .... więc mogę śmiało powiedzieć że przesiedziałeś/aś ten czas w kibelku .

ocenił(a) film na 7
krzysztof356

Czy tylko ja uważam, że Infinity War było dużo lepsze, a jako że było przed Endgame to jeszcze potęguje ten niedosyt? Dla mnie 7 to maksymalna ocena jaką mogłem wystawić.

ocenił(a) film na 9
Reegrez

No duże oczekiwania tak samo jak było z GoT ale to normalne , scenariusz musi którąś drogą iść i każda historia się kiedyś kończy :D ile ludzi tyle opinii ale jakoś musieli to skończyć. Moim zdaniem to zakończenie jest przyjemne , daje satysfakcje trochę smutku i nie dosyt co do reszty np. Thora :D jak będą wyglądały te przygody :D

ocenił(a) film na 1
MahiDTM

wystarczy odsunąć na bok emocje. Ponownie obejrzeć IW (leci obecnie na HBO) i wtedy z miłośći do porzednich części można dać temu filmowi 4 gwiazdki. Ja nigdy nie przyjmowałam filmów bezwarunkowo tylko dlatego, że poprzednia część była majstersztykiem.

ocenił(a) film na 9
nirvana79

Endgame ma weekend otwarcia w Stanach większy o 100 mln niż Infinity War. Jakie muszą być spadki, żeby ten film nie przebił Titanica? Na dzień 2 maja, ma ponad 1 600 000 000 dolarów, a przed nami drugi weekend.

ocenił(a) film na 10
uebzon

Ba, ja już wyczytałem że ponoć dobił już 1,7 miliarda : >

nirvana79

No i kto miał rację z Titaniciem? Na pewno nie ty.

ocenił(a) film na 10
nirvana79

No i co? Pobił go bardzo szybko

ocenił(a) film na 10
Sebslo577

do uzytkownika Sebslo577 film juz zarobil 2,5 mrld dolarów i nadal jest grany w kinach bedzie wiecej moze przebic avatara

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

No zobaczymy, zaczynam mieć niestety coraz większe wątpliwości :(

ocenił(a) film na 8
Meff_filmweb

Ile Avatar zgarnął? Patrząc na wylewający się z trailerów patos i biorąc pod uwagę zwieńczenie marvelowskiej epoki filmowej, która jest nam dana już od około 9 lat, może to być rekord kasowy.


..

ocenił(a) film na 10
hajdenrajch1989

Avatar zarobił $2 782 275 172, sądzę, że tego filmu naprawdę nic nie przebije. Liczyłem, że pobije go A:IW $2 048 359 754 , ale nie dało rady nawet przebić Gwiezdnych Wojny: Przebudzenia Mocy $2 068 223 624 ( które dla Mnie są osobiście strasznym paździerzem ) , nie mówiąc o Tytanicu $2 187 463 944. A:E sądzę, że na luzie przegoni A:IW, GW:PM i Tytanica, ale Avatar w mej ocenie jest niestety naprawdę poza jakimkolwiek zasięgiem :( i już zawsze będzie najbardziej kasowym filmem w historii kina, a przynajmniej póki nie kopnę w kalendarz :P , czyli mam nadzieję jeszcze co najmniej z 30-40 lat :P .

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

A piszesz o czystym box-office z kinowych wyświetleń czy o zarobku w ogóle?? Bo troszkę się zagubiłem... W Sumie Marvel ma swoją niszę i ograniczone grono odbiorców

ocenił(a) film na 10
hajdenrajch1989

Podałem zarobek jaki jest napisany na stronie danego filmu na filmwebie.

Flinston1987

Czyli ten gniot zarobil w 20 lat tyle co Avengersi w rok? To To jakie ma szanse pozostania na prowadzeniu za powiedzmy dwa lata? Nawet biorac pod uwage inflacje - zerowe.

ocenił(a) film na 6
semira1

Zobaczymy co się stanie za kilka lat. Dane z box Office dotyczą kina. Film zazwyczaj zarabia przez pierwsze tygodnie, potem ściągają go z kin i praktycznie nie zarabia już już. Kwota jaką ma infinity war pozostanie taka jak jest aktualnie. A Avatara raczej prędko nic nie przegoni, chyba że Avatar 2. Weźmy jeszcze pod uwagę to że Avatar zarobił tyle ponad 9 lat temu a Titanic ponad 20 lat temu gdzie była inna wartość pieniądza i to jest mistrzostwo świata

ocenił(a) film na 9
Cobra_4

Titanic tyle zarobił bo w 2012 ponownie wypuścili go do kin

ocenił(a) film na 6
Maximus_154

Nie dlatego. W samych stanach Titanic zarobił w 1997 roku 600 milionów, a po reedycji w 2012 doszło mu 60 milionów.
Niestety nie mam danych jeżeli chodzi o skalę globalną ale nie sądzę że jest to więcej niż 10%. Źródło: https://www.the-numbers.com/movie/Titanic-(1997)#tab=box-office

Zakładając inflację (na podstawie wzrostu cen biletów po wynik Titanica trzeba by pomnożyć razy dwa

ocenił(a) film na 9
Cobra_4

Avatar zarobił tyle głównie dlatego że ludzie chcieli zobaczyć "pierwszy" film 3D w kinie. Nie ma opcji, że ta sytuacja powtórzy się przy 2 lub 3.

ocenił(a) film na 8
semira1

semira1 IW nie zarobiło już praktycznie nic od roku, więc co ty gadasz? zarobek jest w kinach

MahiDTM

To sobie poczytaj co sie sklada na wynik Avatara. Na pewno nie kina. W kinach zarobil niecale 1,3 mld.

ocenił(a) film na 6
semira1

Avatar w kinahh zarobił 2,7 miliarda dolarów
Być może 1,3 miliarda jest to zysk na czysto po odliczeniu kosztów filmu, promocji i prowizji z kin. Dodatkowe 400 milionów to że sprzedaży dvd i Blue ray tylko w Stanach

Źródło: https://m.the-numbers.com/movie/Avatar#tab=summary

ocenił(a) film na 8
hajdenrajch1989

Niszę? Ograniczone grono odbiorców? Przecież w pierwszej 10 najbardziej kasowych filmów wszech czasów ma 4 z MCU. 8 z nich zarobiło ponad miliard.

ocenił(a) film na 7
Flinston1987

Racja kolego. Endgejm to film dla fanów nie dla przeciętnego Kowalskiego z ulicy, który idąc do kina musi mieć jakąś podstawę o całej historii. Samo IW napędzała "chińska maszyneria". Endgejma uraczą Ci sami ludzie więc liczba powinna być taka sama. Także daleko mu będzie do wyniku Avatara.

taksido

Endgame cieszy się większym zainteresowaniem. Rekordy w Chinach i USA w przedsprzedaży biletów mówią same za siebie. Nawet w Polsce sprzedaż jest większa niż na IW. Myślę że reszta świata będzie mieć podobną tendencję wzrostową, także wynik globalalny IW na pewno zostanie przebity

ocenił(a) film na 8
taksido

Pamiętaj o ludziach, którzy obejrzeli Infinity War na kompie - DVD, online, albo w TV, bo ciągle leci na HBO. Spodobał im się, więc na End Game poszli do kina.

taksido

Pierwsze komiksy marvela czytalem jakies 25 lat temu , moze nawet wiecej. Ogladajac ten film masa niedorzecznosci i sprzecznosci (chociazby to ze zwykly czlowiek utrzymal kamien nieskonczonosci, ale zaraz, przepraszam. To nie byl zwykly czlowiek, tylko hawkeye) , do tego fabula odgrzewanego kotleta sprawila ze poczulem sie w kinie jakby mi ktos naplul w twarz. Skusilem sie na kino bo obejrzalem w domu IW, ktore bylo swietne. Niestety rozczarowanie ogromne.
Boxoffice w zyciu nie przebije nawet 2 miliardow, bo ludzie szybko dowiedza sie ze na ta kupe nie warto wydawac pieniedzy.

ocenił(a) film na 9
TomaszWierzbicki1s

Jak nie przebije, jak w ten weekend przebije. Brakuje niecałe 400 mln $.

Mlodzik91

No cóż, zarobi te 2B, ale nie dlatego że jest taki dobry. Po prostu Infinity War była tak dobra, że ludzie się dali na to złapać (ja też niestety :))

ocenił(a) film na 9
taksido

No i pomyliłeś się. Otwarcie dla Endgame w USA większe o 100 mln dolarów niż IW.

ocenił(a) film na 7
Flinston1987

Najbardziej kasowym tak w ogole jest "Przeminelo z wiatrem", tylko kwestia jak to liczyc :)

ocenił(a) film na 8
Qjaf

Uwzględniając inflację tak.

ocenił(a) film na 7
andand22

No i Przeminelo nie wiem czy w 1 rzucie zarobilo tak duzo. W kazdym razie ceny biletow byly wowczas nizsze.

użytkownik usunięty
Flinston1987

Avatara raczej nic przez jeszcze długi czas nie przebije, był wyświetlany w kinach przez prawie rok! Wątpię, żeby End Game tak długo zabawiło.

Może nie będzie tyle w kinach, ale za to szybciej tą kwotę zarobi :)

użytkownik usunięty
wort801

Śledzę ten boxoffice od kilku dni i przecieram oczy ze zdumienia. A jednak. Avatara na luzie chyba pyknie :D

W końcu Marvel, u nich w komiksach nie raz były cuda, wiec czas żeby te cuda były też w winnikach finansowych :)

ocenił(a) film na 10

Chyba jednak mu zabraknie niestety

użytkownik usunięty
Jan_Kurowski

No cholerka ciekawie się zrobiło, zobaczymy. Może będą specjalnie wyświetlać dłużej, żeby tylko przebić ten rekord ;p

ocenił(a) film na 6

Czytałem ciekawy artykuł że chyba nie będą go ciągnąć w nieskończoność. Powodem ma być to że prawdopodobnie i tak nie przegoni Avatara (według analiz braknie 20 milionów).
Nawet jak jakimś cudem by przegonił to przegoni minimalnie a Disneyowi to nie na rękę. Przy promocji Avatara 2 można zrobić reklamę że kontynuacja najbardziej kasowego filmy wszechczasów

ocenił(a) film na 10
Flinston1987

obys sie nie zdziwil film juz ma 2,5 mrld dolarów tylko 300 milionów dolarów brakuje zeby przebic avatara

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Brakuje dokładnie 292 658 080 $, mają wg Mnie jeszcze max 2 tygodnie. Jak 27.05 ( poniedziałek ) " Avengers: Endgame " nie będzie TOP1 to już raczej się nie uda.

ocenił(a) film na 6
Flinston1987

Faktycznie max 2 tygodnie :). Minął prawie miesiąc i nie zanosi się aby Endgame był Top 1. Początek był fenomenalny jeżeli chodzi o zysk ale niestety spadki są potężne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones