PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 802
oceny
8,0 10 1 169802
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Zarobek filmu.

użytkownik usunięty

Skoro infinity war zarobiło 2 miliardy to pomyślcie ile zarobi ten:)

ocenił(a) film na 10
MWilk84

A no dlatego dyszy, bo ludzie kupili bilety wcześniej online... proste...

ocenił(a) film na 10
lukiton0589

Przeczytaj sobie na YOU TUBIE co piszą twórcy strema. W wielkim skrócie .... korzystają z danych z boxoffice mojo , twierdzą że ich stream jest dokładniejszy ze względu na to że częściej się odświeża niż dane na MOJO , jasno i wyraźnie piszą , że korzystają z Algorytmu do którego wprowadzają dane. Masz cytat od autorów streamu Używamy oficjalnych danych boxofficemojo i naszego własnego algorytmu do obliczania szacunkowej wartości kasowej dla bieżącej daty i godziny." na przyszłość zanim zaczniesz drwić to sięzoriętuj w temacie

ocenił(a) film na 7
MWilk84

On nie ma pewnych 100% danych. Pewnie sam zwyczajnie strzelał z tym jak działa to doliczanie kwot na youtube.

ocenił(a) film na 10
lukiton0589

Mała chwila uświadomienia: nawet jeśli coś się liczy w czasie rzeczywistym/ zlicza to stoi za tym jakaś funkcja, która to robi ... z nieba się to nie bierze i nikt nie siedzi i ręcznie tego nie kalkuluje

ocenił(a) film na 10
lukiton0589

mylisz sie wcale nie wyliczają na bieżaco widocznie rzadko obserwujesz stream. kilka razy widziałem jak cofali licznik o kilka set tysięcy wiec zanim coś napiszesz to poobserwuj.

ocenił(a) film na 10

zarobek z YT na godzine 24H czasu polskiego 2,750, 956mld$ . Zarobek z YT na godzine 9 czasu polskiego czyli północ w USA 2,751mld$ zarobek na mojo 2,749,966mld$ (estimate) zobaczymy około 23 ile doliczą po korekcie

ocenił(a) film na 10

Mamy podsumowanie poprzedniego tygodnia  Worldwide: $2,750,760,348

ocenił(a) film na 10

Dobra lecimy dalej, obstawiam 2,760 miliarda po tym weekendzie co będzie : )

ocenił(a) film na 7
Protoss_Tassadar

Jednak wygrał konkurs MWilk84. Wytypował minimalnie lepiej od ciebie, ale byłeś też blisko.

ocenił(a) film na 10
returner

gratuluję :)

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

stawiam 2,765 - bez żadnej logiki w tym - tylko według swojego myślenia życzeniowego na aż taki wzrost ;)

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

Teoretycznie teraz będzie nieco trudniej określić wynik. Ale może się komuś uda być całkiem blisko.

ocenił(a) film na 10
returner

wiem, nic nie zakładam - mam nadzieję że się uda zgarnąć przyzwoitą kwotę w nadchodzącym czasie. ciekawa jestem waszych typów

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

no to ja sobie wytypuję 2,762mld jak szaleć to szaleć ;)

ocenił(a) film na 10
MWilk84

prawidłowo!

ocenił(a) film na 7
MWilk84

Hmm poprzednie trzy tygodnie generowały odpowiednio 18 mln, 12 mln, a teraz było 7 mln.
Dam 7 mln x 2 = 14 mln, bo w weekend powinien być gwałtowny wzrost w Usa nawet 10 mln w weekend,
ale nie wiem czy będzie aż tak dużo :)

2,764,760 mld

ocenił(a) film na 10
returner

Plus mają być te sceny oraz pajączek zaraz do kin wchodzi więc boost gwarantowany : >

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Dziś pojawiła mi się wiad. Avengers Endgame Re_relase will include a message from Russos, a Hulk post credit scene, a Stan Lee tribute and a sneak peek for Spiderman FFH - niepotwierdzone oficjalnie, ale autorzy wiadomości twierdzą, że potwierdzili to z własnych źródeł.

bialywilk11

Avengers: Koniec gry - co będzie zawierać wersja z nowymi scenami? Jest plakat
http://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-koniec-gry-co-bedzie-zawierac-wersja-z- nowymi-scenami-jest-plakat-1561475810

ocenił(a) film na 7
wort801

Czyli pojawi się jedna krótka scena z Hulkiem, a pozostałe 3 rzeczy to:
-hołd dla Stana Lee
-wypowiedź reżyserów filmu
-zapowiedź z Spider-man.

returner

Według mnie powinni pokazać usunięte sceny że Stanem Lee np http://youtu.be/Pov4qMSfg9w?t=119 i ostanie nagranie że Stanem Lee http://www.youtube.com/watch?v=Wj46ih_CS68

ocenił(a) film na 10
wort801

podobno będzie globalna premiera z dodatkowymi scenami - jest info na Twitter -@RussoBrothers - gdyby chciał ktoś przeczytać

ocenił(a) film na 10
wort801

moim zdaniem powinni jeszcze coś dodać - tyle mówili o scenie walki Thora z Thorem, podobno jest scena Cap. Marvel na Vormir - wiem zmieniłoby to dużo - ale jako wycięte dodatko nie wplątane w fabułe.

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

Dziś podali, że w wydaniu Blu-ray znajdzie się, aż 6 usuniętych scen:
Goji Berries, Bombs on Board, Suckiest Army in the Galaxy, You Used to Frickin Live Here, Tony and Howard i Avengers Take a Knee.

ocenił(a) film na 10
returner

Jest też już data wydania: Avengers: Endgame DVD and Blu-ray release date is set for August 13, 2019 and available on Digital HD from Amazon Video and iTunes on July 30, 2019.

Więc wiemy ile zostało czasu aby uzbierać brakującą kwotę.

ocenił(a) film na 10
MWilk84

Ja biere 2,760 mld :D

ocenił(a) film na 10
ziomxd

tyle co Protoss Tassadar? czy dozucisz dolara do puli?? :)

ocenił(a) film na 7
MWilk84

Najwyżej będzie dwóch zwycięzców jak film zarobi tak skromnie, bo najmniej postawili.

ocenił(a) film na 10
MWilk84

A to nie wiedziałem, że Protoss Tassadar tyle samo dał :D.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

najwyżej bedzie remis;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10

 Worldwide: $2,751,033,039
za poniedziałek $272,691

ocenił(a) film na 10

kolejne zawody: Pross Tassada ziomxd 2760mld MWilk84 2762mld returner 2764,760mld bialywilk11 2765mld chyba nogo nie pominąłem

ocenił(a) film na 10
MWilk84

Chwila ja pierwszy dałem taką wartość, niech on zmieni na inną ; >

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

To ja cykne 2,759 mld :D

ocenił(a) film na 10
ziomxd

korekta została rozpatrzona pozytywnie ;D

ocenił(a) film na 10
MWilk84

Hell yeah! Ale coś teraz zwolniło z tymi zarobkami, a jeszcze te 36 mln brakuje kurde ;/. Niech FFH nas odratuje :P.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

I te nowe sceny co teraz w weekend będą do Endgame.

ziomxd

Nie wiem czy Amerykanie są aż takimi imbecylami żeby tłumnie iść na 3 godzinny film i jeszcze za to płacić bo pojawiła się kilkuminutowa sekwencja nic
nie wnosząca do fabuły i zakończenia

ocenił(a) film na 10
Darq85

można też być imbecylem i oglądać nielegalnie w necie

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Na instagramie aktorzy i bracia Russo zachęcają fanów do ponownego oglądania

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

Do boju do boju przebijmy Avatara :D.

ocenił(a) film na 7
ziomxd

"ale coś teraz zwolniło z tymi zarobkami,"

Wielu pójdzie jeszcze raz między 28 czerwca, a 7 lipca ze względu na te dodatkowe sceny.
Będą dwa bonusowe weekendy.

ocenił(a) film na 10
returner

Przeglądam sieć czy ktoś pokusił się już o jakieś prognozy - takowych nie ma, ale są też ciche głosy wśród niektórych blogów (można wyczytać między wierszami), że wznowienie filmu z dodatkowymi scenami może się okazać dla Marvel złe.
Sam Marvel chyba widzi, że trzeba zachęcić aby ludzi poszli obejrzeć dodakowe sceny bo faktycznie wcześniej nie było takiego zaangażowania castu.
Z ciekawszych wypowiedzi: “If it performs like it has been up to this point, there is about a $10 million to $20 million margin that falls half north and half south of Avatar,” says Robbins, adding, “But it would be surprising if Disney didn’t get it there somehow.” - wypowiedź z maja - ja zakładam, że ten czynnik w postaci ponownego wprowadzenia powinien być gdy endagme będzie okołó 10 mln przed avatarem - jednak zwolnił wcześniej niż ktokolwiek się spodziewał - jeśli zachęcanie do ponownego obejrzenia się nie powiedzie to faktycznie może się okazać, że Engame skończy 5 - 10 mln przed avatarem. Jeśli prześcignie Avatra to nie będzie to duża różnica - może coś koło 1 mln.
Gdyby osoby decyzyjne miały pewność że samo USA wystarczy do pokonania Avatara to nie byłoby globalnego wznowienia - definictywnie chcą ugrać jak najwięcej na wszystkich rynkach gdzie jest jeszcze film emitowany. Zeby ewentualna różnica która zostanie - mogła być dozbierana później. Jak na moje jeśli ta różnica nadal będzie powyżej 10 mln - nie da rady z tym co zarabia na dzień dzisiejszy

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

tutaj jest ciekawa wypowiedź - podobno nie wszyscy są zachwyceni wznowieniem filmu - fandom został podzielony na tych którzy pójdą i na tych których decyzja ta się nie pdooba bo sceny, które są doklejone mogły znaleźć się w pierwszej części i ewidentrnie czekali na dodatnie ich w filmie po to aby napędzić w odpowiednim czasie spadającą sprzedaż. Ile w tym prawdy a ile interpretacji autora bloga nie wiem ale cały artykuł jest do przeczytania pod nazwą: ‘Avengers: Endgame’ Re-Release Is Damaging Marvel’s Reputation: Here’s Why
Cytuję go ponieważ jest ciekawe spojrzenie - odmienne od innych, którzy patrzą tylko w kategroii pokona czy nie pokona. I faktycznie obserwując komentarze na mojo stronie na facebook wielu już było znudzonych tym tematem. Pewnie prawdy są dwie. Ale jestem ciekawa waszego zdania na ten temat.


Isn’t it ironic that a studio committed to creating film’s about the superhero’s mission, about righteousness, bravery, and fairness would pull such a stunt? It’s obvious that they held the footage back on purpose, solely to be employed when ticket sales began to drop.

While many fans support the cause, taking to Twitter and other social media outlets, to claim their allegiance, other diehards are backing out.

Marvel has created a divide among its fanbase: those who are unwilling to partake in the ploy and those who have joined fists in the fight. While Marvel will survive this decision regardless, it has left a poor taste in the mouths of many fans who have supported the franchise for the last decade.

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

Jak ktoś mądry kiedyś powiedział " jeszcze się taki nie urodził , żeby wszystkim dogodził. Osobiście nie mam nic przeciwko wprowadzeniu dodatkowych scen do filmu , mam tylko nadzieję że będzie to coś konkretnego.
Uważam że pokonanie Avatara jest tylko kwestią czasu pisałem to jakiś czas temu i dalej obstaję przy swoim zdaniu spowolnienie w ty tygodniu w stanach jest podyktowane wprowadzeniem rozszerzonej wersji w weekend więc wcale mnie nie zdziwiły wyniki z poniedziałku i wtorku.
Przypomnijmy że film jest w kinach od dwóch miesięcy i do całkowitego zamknięcia odtwarzania na całym świecie jeszcze zostało sporo czasu. Moim zdaniem podkreślam moim zdaniem wynik zamknie się na 2,800 mld plus minus jakieś grosze.

ocenił(a) film na 10
MWilk84

Tak dużo czasu już nie ma: Jest też już data wydania: Avengers: Endgame DVD and Blu-ray release date is set for August 13, 2019 and available on Digital HD from Amazon Video and iTunes on July 30, 2019.

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

Wejście filmu na nośniki cyfrowe nie wykluczy go z odtwarzania w małych kinach. Spokojnie zwykle nie bywam optymistą , ale w tym przypadku jakoś nie obawiam się o wynik Endgame :)

ocenił(a) film na 10
MWilk84

wiesz małe kina nie generują dużo - wiele osób będzie wolało dodatki z DVD

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

Infinity war mimo premiery na DVD/Blu-ray nadal zarabiał w kinach. W Usa trzymali go w kinach blisko 5 miesięcy (140 dni),
a kilku krajach utrzymał się nawet 6-8 miesięcy.
Ale wiadomo, że w miesiącach 5-8 dokładał już grosze.
Jeśli chodzi o samo Usa to tak utrzymywały się w kinach filmy z tej serii:
Avengers 2012 - 154 dni
Avengers: Age of Ultron 2015 - 161 dni
Avengers: Infinity War 2018 - 140 dni
Avengers: End Game 2019 - ??? (pewnie 140-150 dni)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones