Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak co roku zważywszy na to, iż nie mam Canalu+ na, którym emitowane są Oscary pytam
się Was drodzy użytkownicy - gdzie obejrzeć tegoroczną galę? :)
Pamiętam, że rok temu znalazłem transmisję w internecie właśnie z Canal+PL gdzie była
ona tłumaczona na żywo... Ktoś zarzuci jakimś linkiem?:)

Czy ktoś się orientuje na jakim kanale - poza canal + - będzie można obejrzeć Oscary?? Jakiś niemiecki, arabski albo nawet chiński kanał będzie to transmitować??

Mocno zasmucił mnie fakt że jest tak mało nominacji dla Hobbita...
Nie zgadzam się z tym...Uważam że Hobbit to zdecydowanie najlepszy film ze wspaniałą
ścieżką dźwiękową która w ogóle nie została doceniona...Ja nie wiem kto przyznaje te
nominacje ...:( Żal -,-

Jakie jest wasze największe zaskoczenie tych nominacji? Dla mnie, w sumie, brak Leo za
najlepszego aktora drugoplanowego.

Co sądzicie o jej sukni na oscarowej gali ? Moim zdaniem była przepiękna ;)
Widzieliście jej upadek jak wchodziła na scene ? W sumie, każdemu sie może zdarzyć .
a i czy jesteście zadowoleni z jej wygranej ?

Mi udało się wytypować zwycięzców z tych kategorii:

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA

NAJLEPSZY SCENARIUSZ ADAPTOWANY

NAJLEPSZA CHARAKTERYZACJA

NAJLEPSZA PIOSENKA

NAJLEPSZY KRÓTKOMETRAŻOWY FILM ANIMOWANY

NAJLEPSZY MONTAŻ DŹWIĘKU

Pochwalcie się swoimi typami! :)

Ok - obejrzałem wreszcie całą ceremonię. I jak zwykle - średnio do dupy. Intro beznadziejne, poza jednym dowcipem o Melu Gibsonie i czarnych, który zresztą został powitany buczeniem. Potem było coraz poprawniej, czyli nudniej...

Seth MacFarlane - porażka, choć się starał i było widać, że chciał, ale za bardzo nie...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jak w temacie - proszę o Wasze opinie o Oscarach 2013.

remis?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones