PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 170 001
ocen
8,0 10 1 170001
7,0 45
ocen krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Zarobek filmu.

użytkownik usunięty

Skoro infinity war zarobiło 2 miliardy to pomyślcie ile zarobi ten:)

ocenił(a) film na 10
returner

A duża jest różnica w podliczonych już wynikach między tym co jest na mojo a na youtube?

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

Teraz duża. Różnica już sięga ponad 4,2 mln.

Boxofficemojo - 2,744,852 mld
Youtube - 2,749,120 mld

Według Youtube już teraz brakuje ledwie 38,8 mln.
A jeszcze połowa soboty z mocnymi wieczornymi seansami i cała niedziela. Ale pościg potężny będzie w przyszły weekend.

Prognoza na przyszły weekend USA jest nieprzewidywalna.
Stąd ciekawe ile podają analitycy w piątek rano na boxofficemojo.

ocenił(a) film na 10
returner

ciekawe czy do tego czasu podejmą decyzję o wprowadzeniu też poza USA - zawsze jakiś milion do przodu...:)

ocenił(a) film na 10

https://wegotthiscovered.com/movies/avengers-endgame-40-million-beating-avatar/

Coraz bliżej wygranej (bo nie ma opcji by Endgame nie prześcignął Avatara).

ocenił(a) film na 7
Protoss_Tassadar

Jestem ciekaw jaka będzie prognoza na boxofficemojo na kolejny weekend USA, ale dopiero pojawi się w piątek rano.
Z pewnością w Usa wielu prócz seansu Spider-mana nowego wybierze też ponowne pójście na End Game,

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

38.2 do końca coraz bliżej zwycięstwa xD. I prawie 2.750 :>.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

czekamy ....

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

https://naekranie.pl/aktualnosci/morbius-venom-i-inni-czy-filmy-sony-moga-polacz yc-sie-z-mcu-1561285973

ocenił(a) film na 10
returner

fajnie będzie jeśli się uda coś połączyć

bialywilk11

To będzie dziwnie no chyba że zrobią alternatywne światy i tylko na chwilę połączą ..

ocenił(a) film na 10
wort801

wiesz, to tylko moje życzenie niekoniecznie rozsądne i realne w tym co oni budują. pewnie masz rację, że ciężko to logicznie zgrać.

bialywilk11

Poza tym muszę się przyznać że solowe przygody nowego Spider-Mana mi nie pasują ponieważ są zbyt inne niż komiks i za dużo różnić w wyglądach postaci....np czarny shocker albo dziewczyna którą Nazywają M.J ...

ocenił(a) film na 8
wort801

tłumaczyłem wam już, że najlepsze ekranizacje to te mniej wierne pierwowzorom. Idzie się na dobry film a nie by zobaczyć wszystko to co było w ksiażce. Tylko pi'zdy ekranizują kropka w kropkę.

ocenił(a) film na 10
StalowyGigant

a ja już któryś raz tłumaczę, że to kwestia gustu i każdy ma prawo lubić to co lubi... a swoich upodobań się nie generalizuje

ocenił(a) film na 7
wort801

Fajne podejście do tematu Spider-man było w animacji
Spider-Man: Into the Spider-Verse 2018. Bardziej komiksowe niż jakikolwiek film i dlatego ta animacja ma dużo wyższe oceny na IMDB od wszystkim filmów Spider-man. Widocznie ludziom przypada do gustu oryginalność, komiksowość, odejście od nudnych schematów oklepanych w filmach tworzonych o pająku.

ocenił(a) film na 10

dodali zarobek ze świata za cały tydzień= Worldwide: $2,748,230,966
zobaczymy ile wskoczy za sobotę w USA

ocenił(a) film na 10
MWilk84

no i mamy cały pakiet weekendowy w sumie Worldwide: $2,749,603,966 (estimate)

ocenił(a) film na 7
MWilk84

Bardzo ciekawe, że tak duża rozbieżność między Boxofficemojo, a Youtube.

Oficjalnie na Boxofficemojo po 59 dniach - 2,749,604 mld (brakuje już ledwie 38,3 mln do Avatar)
W Usa w ten weekend film zarobił tylko 1,9 mln. Aż 49% spadek, a stawiałem, że będzie 2,5 do 3,0 mln wobec tego zamieszania z dodatkowymi scenami, ale widocznie wszyscy chcą uderzyć w przyszły weekend w Usa.

Na Youtube - 2,750, 857 mld (wskazuje, że brakuje 37,1 mln)

Różnica, aż 1,25 mln. Być może coś podniesie się po korekcie, bo zaniżyli wyniki z Usa, ale wątpię, że aż tyle.

ocenił(a) film na 10
returner

w sumie też bym wolała poczekać na dodatkowe sceny ;)

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

Wygląda na to, że zwycięzcą obstawiania wyniku po 59 dniach będzie ten kto we wtorek obstawiał najmniej, bo będzie po korekcie na 99,99% wynik 2,750 mld z małym hakiem :)

A jaki obstawiasz wynik w Usa na przyszły weekend ?

Wielu tu spodziewa się pewnie bardzo mocnego wzrostu o 300-600% i wyniku 6-12 mln.
Trudno odgadnąć z bliską dokładnością jaki to może być wynik.
6 mln czy 8 mln czy 10 mln czy 12 mln, a może więcej. Mniej niż 6 mln nie będzie na 90%.

ocenił(a) film na 10
returner

tak jak juz kiedyś pisałem , raz sie wstrzelą raz nie na YT . W końcu to liczy jakiś algorytm. Ma wprowadzone dane i na nich sie opiera. W zeszłym tyg sie wstrzelił dwa tyg temu spudłował. Jutro zobaczymy jak sie wstrzeli w tym tyg.

ocenił(a) film na 7
MWilk84

Takie były obstawienia:

Protoss Tassadar 2,750mld......MWilk84 2,751,250mld.......Wort801 2,752mld
ziomxd 2,753mld......bialywilk11 2,753,5mld......return 2,751,5 mld
Wygra raczej Protoss Tassadar

MWilk84

Mam nadzieję że będzie 2,752 :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Będę ci kibicował ale wątpie żeby nawet do mojej sumy dobiło ;)

MWilk84

Mam nadzieje że ten program co jest na youtube się sprawdzi :) wyniki są z godziny 10;36 :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Oczywiście, że są to wyniki z 10:36, bo w chwili obecnej w Los Angeles (hollywood) mamy 10:55. Oczywiście, że wyniki na box office mojo są zaniżone, oczywiście, że stream na youtube mówi prawdę

ocenił(a) film na 7
MWilk84

99%, że wygra Protoss Tassadar, a z 1% daje MWilk84, który potrzebuje cudu,
by jutro na boxofficemojo był wynik bliższy jego. Za duża różnica :)

returner

E tam będzie 2,752 :)

ocenił(a) film na 7
wort801

Wiem, że chciałbyś wygrać, ale przy tak małych sumach nie ma tak dużej korekty. Wyniki są z co raz mniejszym błędem.

ocenił(a) film na 10
wort801

za tydzień też jest szansa :)

właśnie - kiedy zaczynamy obstawiać ? wtorek czy środa

bialywilk11

Od wtorku no chyba że inni mają inny pomyśl .:)

ocenił(a) film na 7
wort801

Najpierw to musimy poznać zwycięzcę tego weekendu,
a potem obstawianie we wtorek.

ocenił(a) film na 10
returner

Chyba mój 1% okazał się silniejszy od twoich 99% ;)

ocenił(a) film na 7
MWilk84

$2,750,760 mld po korekcie.

Protoss Tassadar 2,750mld......MWilk84 2,751,250mld.

Protoss Tassadar przegrał dość pechowo :)
760 tys. wytypował za mało.
Ty 490 tys. za dużo.
Ta korekta jest dość duża, bo 1,1 mln dodało i wcale nie chodziło o Usa tylko resztę świata.



ocenił(a) film na 10
returner

Jednym słowem stał się cud o którym pisałeś :)

ocenił(a) film na 10
MWilk84

Boże jaki algorytm. Na youtubie zliczają na bieżąco dane z kin. Na box office mojo dodają co jakiś czas. Aktualnie box office mojo nie pokazuje pełnej niedzieli w USA i nie daje w ogóle niedzieli na świecie, na youtubie już to mają i stąd różnica. Aktualnie mamy 2,751 mld. Wygrają Ci co obstawiali 2,752 mld tyle będzie po weekendzie.

ocenił(a) film na 10
lukiton0589

Wystarczy zapisać sobie wyniki z youtube na koniec danego dnia i porównać jak już podają ,,wyprostowane" wyniki z opóźnieniem na box office mojo, żeby wiedzieć, że na youtubie to nie żaden algorytm, a aktualne wyniki na daną chwilę

ocenił(a) film na 7
lukiton0589

A jaki obstawiasz wynik na przyszły weekend Usa 28-30 czerwca ?

ocenił(a) film na 10
returner

Jak nowa wersja wejdzie tylko w USA to min 20 mln, jak na całym świecie to 40 mln, jak dołącza się do świata chiny to 50 mln

ocenił(a) film na 7
lukiton0589

Ludzie pisali na imdb, że może być duży wzrost, ale bardziej typy amerykanów są w okolicach 8-12 mln czyli wzrost kosmiczne 400-600%, a nie 20 mln - wzrost 1000%. To już byłby mały rekord świata jak na wzrost między 9 i 10 weekendem, bo nigdy w historii boxoffice nie nastąpił taki skok na etapie 9 i 10 weekeendu, a działy się różne rzeczy jak zwiększanie ilości kin o dużą liczbę, gdy przy End game liczba kin maleje co wskazuje, że ilość ludzi na seansach się kurczy, a nie chcą wyświetlać seansów dla 20-30 osób jak można dla kilkuset przy mniejszej ilości kin, ale to też utrudnia ludziom dostęp do filmu, bo muszą dalej jechać. Obecnie film wyświetla ok 1/5 kin z tego co było przy pierwszych dwóch weekendach w Usa.
W mniejszych miastach i wioskach już mają problem.
Na początku 4,662 kin. Obecnie 985.

ocenił(a) film na 10
returner

Ale film ma ,,wrócić" do kin i jest to Endgame. Za tydzień zobaczysz.

ocenił(a) film na 10
lukiton0589

Zgadzam się z returner: 12 -15 mln będzie bardzo dobrym wynikiem w USA. Uwzględniajac jak nisko jest w tym tygodniu - chociaż faktycznie może za to odpowiadać wizja przyszłego tygodnia i dodatkowych scen. Zobaczymy
Co to ma znaczyć, że jest to Endgame? Czy któryś z innych filmów ma reedycję już w czasie wyświetlania i jest możliwe aby podbić swój weekendowy wynik z 2-3 mln z weekendu do nawet ok. 10 mln. To już jest efekt.
Nie wiemy czy wszystkie kina, które emitują Endgame dostaną rozszerzoną wersję.
Dojazd jest znacznym czynnikiem, szczególnie w USA - z tego co czytam w niektórych wywiadach - ludzie mają problem aby zaplanować wizytę u lekarza a co dopiero wizytę w kinie.
Zależy w jakich godzinach będą seanse itp.
Oby zarobił jak najwięcej... ale w rozważaniach nie mogą brać górę emocje, pt. dla mnie jest to naj film jaki mógłby być i wygra tym sposobem.

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

możliwe też, że efekt jaki mają wywołać dodatkowe sceny rozłoży się na cały tydzień od wprowadzenia do kin

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

Z pewnością efekt dodatkowych scen będzie działać minimum 10 dni czyli przez dwa weekendy. Poza tym w ten drugi weekend wielu ludzi będzie zaliczać od razu dwa seanse czyli Avengers- End game i Spider-man.

ocenił(a) film na 7
lukiton0589

Ja nie wiem ile zarobi w przyszły weekend, bo to jest zbyt trudne do przewidzenia.

Napisałem tylko co pisali amerykanie. Oni mogą się też pomylić i nie znać tak dobrze na boxoffice jak analitycy i zaniżać. Trudno powiedzieć. Dopiero w piątek rano pojawi się prognoza na weekend Usa po wykupionych biletach.

Nie wiadomo też czy zwiększą ilość kin na więcej niż 985.
Może tak. Może nie.

ocenił(a) film na 10
returner

dużo osób może również polegać na tym, że ktoś nielegalnie nagra dodatkowe sceny i puści na youtube..
na Twitter mówi się dużo o dodatkowych scenach - nie wiadomo czy jakoś się to przełoży... zobaczymy... na pewno jest silna grupa która chce iść - ale jej wielkość tudno oszacować - akurat tym się nigdy nie zajmowałam przez social media.

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

ale wiem jedno jest dużo papierów które pokazują, że social media może być dobrym predyktorem box office

ocenił(a) film na 7
bialywilk11

A te sceny są na Youtube, by sobie obejrzeć teraz choćby w słabej jakości ?

ocenił(a) film na 10
returner

na chwilę obecną tylko podsumowanie 10 lat przez Luisa
szukaj pod tytułem: Luis Recapping entire 10 years of MCU
podobno to nie fake - ale kto ich tam wie - było już nagrywane na 10 lat MCU ale nie wydali - Sam K. F. potwierdził, że coś takiego istnieje

ocenił(a) film na 10
lukiton0589

I jeszcze jedno jeśli twoja teoria miał by być słuszna i jest wszystko live to wytłumacz dlaczego od co najmniej godziny sream ledwo dyszy a w USA teraz jest coraz większa oglądalność dzisiaj dopołudnia strim zapieprzał a w USA był środek nocy. Zapewne wszyscy wiemy że w chwili obecnej najwiecej kasy spływa z USA więc twoja teoria odnośnie spływu kasy na bieżąco z kin lezy na łopatkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones