PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 170 023
oceny
8,0 10 1 170023
7,0 45
ocen krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Zarobek filmu.

użytkownik usunięty

Skoro infinity war zarobiło 2 miliardy to pomyślcie ile zarobi ten:)

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Worldwide: $2,489,371,188 spokojnie, to dalej 12 maja.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

2.503 mld 13 maj ulalala

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Jeśli ten tydzień będzie taki jak poprzedni to spokojnie Avatar zostanie pokonany : >

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Miejmy nadzieję xD

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

2.508 mld krucho na 14 maja ale weekend i tak ma znaczenie największe zobaczymy :>

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Ale może to nie jest całe tak myślę.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

No będzie ciężko przegonić Avatara, chyba, że będą film wyświetlać jeszcze przez wiele tygodni.

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Już tak dużo nie brakuje. Avatar był wyświetlany przez 234 dni łącznie w kinie. Tak czytałem coś koło tego. A avengers 3 tygodnie dopiero są więc różnica jest :P.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

A ile Infinity War był w kinach?

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Ciężko mi stwierdzić ale może 7 tygodni tak na oko, bo jakoś na to nie zwracałem uwagi.

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Skoczyło z 2.508 na 2.513, a teraz jest 2.531 mld na 15 maja :> i tak ma być :D.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Przyznaję, że się zaskoczyłem Oo Widocznie nie zliczyli wtedy wszystkiego : D

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Czyli Avatar się zbliża już nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Ja liczę na 3 mld hehe zobaczymy czy zarobi tyle :D.

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

2.534 mld tylko o 3 mln wyskoczyło ale zobaczymy pewnie całości nie zliczyli.

ocenił(a) film na 7
ziomxd

po weekendzie obstawiam że będzie 2 700 000 000.

ocenił(a) film na 10
diogdaily

Ten wynik co podałem to 3 mln z USA dodali tylko a reszta świata nie więc to nie cały wynik. A tak po za tym jak 2.700 będzie po weekendzie to Avatar już padnie :D.

ocenił(a) film na 7
ziomxd

zobaczymy, zobaczymy, nie mogę się doczekać aż zsumują wyniki po weekendzie :p

ocenił(a) film na 10
diogdaily

No będzie power hehe :D może te 3 mld dobije coś tak czuje, ale najważniejsze, żeby Avatar'a przebił, ale 3 mld też mile widziane :D.

ocenił(a) film na 7
ziomxd

w ten weekend raczej 3 mld nie pękną, w sumie spojrzałem, że tydzień temu zarobił tylko 160 milionów (usa + świat), więc ciężko będzie nawet te 2.7 wykręcić. zobaczymy.

ocenił(a) film na 10
diogdaily

Film dopiero 3 tygodnie jest a już ma te 2.534 mld więc pewnie może, że 3-4 tyg jeszcze będzie, Infinity War nie wiem ile było, no ale dopóki ludzie chodzą na EG to nie zdejmą go z ekranów kin. O te 3 mld to chodziło mi ogólnie, możliwe, że ledwo dozbiera do tego ale, to za może 3 max tygodnie. Zresztą zobaczymy. Najważniejsze, żeby Avatar pogodził się z porażką.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Spokojnie, teraz weekend się zaczął a dane to tylko z USA doliczyli, obstawiam, że jest już jakieś 2,560 mld na koncie, a nawet więcej ; >

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Hehe oo tak :D.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Worldwide: $2,542,165,870 17 maja

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

No to zobaczymy ile z weekend będzie :>

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Jeszcze 246 mln około do Avatara chyba dobrze obliczylem

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Dopiero weekend się zaczął więc spokojnie :>

ziomxd

Worldwide: $2,614,805,870 z dzisiaj. Nie jest źle :)

Dark_Incubus

A seanse nadal są granę dziś, wiec to jeszcze nie ostateczne wyniki z weekendu :)

"Asterix i Obelix" zarobił DECylion EURO w jeden dzień!! I dalej filmy przynoszą zyski. Zatkało kakao??

ocenił(a) film na 7

Ja liczę na 2.784 mld + - 5 mln.

ocenił(a) film na 10

Panowie, widzę że i was wzięło na obawy :D . Myślę że damy rade bo np IW bylo wyswietlane 20 tygodni a na engame mamy dopiero 3 wiec bedzie dlugie " skubanie " ale wyskubiemy tyle ile potrzeba :) .
Wkurza mnie ta niepewnosc ze wyniki ze świata są caly czas dopiero z 15 Maja, ale mam nadzieje ze w poniedzialek wieczorem juz wszystko bedzie uaktualnione razem z weekendem i jakas mocna kwota wejdzie.

Ps: to przez was mam zajoba i sprawdzam na fb i stronie mojito (czy jakos tak) kilka razy dziennie :D
Ps2: bylem juz dwa razy i mysle ze starczy :D kolejne razy dopiero z neta hehe

ocenił(a) film na 10
Cyrano

Jak 20 tygodni to może lub pewnie doczłapie do tych 3 mld :D

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Worldwide: $2,564,205,870 19 maja, gdzie $770,805,870 to z USA.

Protoss_Tassadar

No dobrze idzie a jeszcze niedziela trwa :)

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

No z reszty świata widać nie dodali :).
No jeszcze 224 mln do Avatarka :)

ziomxd

$2,614,805,870 :)

ocenił(a) film na 10
wort801

174 mln do Avatara super po prostu super :D :D

ziomxd

Myślę że na początku czerwca Avengers będzie już przed Avatarem :)

ocenił(a) film na 10
wort801

A ja czuję że jak Infinity War był 20 tyg a EG jest już 3 tygodnie ponad i ma 2.614 mld to Avatar padnie na 1000% a 3 mld zapewne też przekroczy czuję to, że tak będzie, ale gdzieś w drugiej połowie czerwca może. To za tymi 3 mld to sobie jeszcze trochę poczekamy. Daje 3 ewentualnie 4 tygodnie i 3 mld będą. No chyba, że zarobki mocno spadną ale jak 20 tygodni by był EG na ekranach kin to 3 mld jak najbardziej będą zarobione.

ziomxd

Avatar dostanie kopa w niebieski tyłek xD

Dark_Incubus

Niech już Cameron szykuje obrazek jak logo Avengers spada na te niebieską rasę . :)

ocenił(a) film na 7
ziomxd

avengers infinity war od 24. dnia do końca zarobił około 80 milionów w usa, myślę, że endgame zarobi pewnie tyle samo może trochę więcej. czyli 2.7 miliarda jest zapewnione, ze świata pewnie uskubią drugie tyle (80-90 mln) czyli powinni pokonać avatara o włos.
trzeba też poczekać na memorial day (27.V) i premierę spider-mana.

ocenił(a) film na 10
diogdaily

Za tydzień będzie 2,714 miliarda a za kolejne już Avatar zostanie pobity : >

ocenił(a) film na 10
Protoss_Tassadar

Chciałabym aby pobił avatara ale będzie bardzo ciężko. Za duże spadki i to wciąż ponad 170 mln zostało do uzbierania - następne weekendy to duże premiery.

ocenił(a) film na 10
bialywilk11

Przestańcie już tak gadać, czasami czytam, że EG nie pokona Avatara, ale będzie miał bardzo podobny wynik, albo że trochę zabraknie albo że zarobi 2.5 - 2.6 mld Max. Wynik jest przesądzony Avatar nie ma szans, na start EG miało 1.2 mld i jeszcze plus od Chin, Avatar zarobił 200 mln tam, a EG 600 ponad gdyby nie Chiny wiadomo Avatara by nie dogonil, ale dzięki Chinom Avatara EG przebije. Avatar zarobił w innych krajach w Europie więcej od EG, ale w Chinach słabo mu poszło, za to EG może słabiej zarobiło w Europie i innych krajach od Avatara, ale Chiny to nadrobily za Europe i inne kraje. Więc tak jakby się wyrównało. I 3 mld jest realne. Może będzie ciężko, ale przebije tą granicę. Trzymamy za to kciuki.

ocenił(a) film na 10
ziomxd

Mam nadzieję.

ziomxd

Avatara ma szanse pokonać. Ale o 3 mld $ możesz zapomnieć. Chyba że wprowadzą film do kin ponownie za parę miesięcy

wort801

Na pewno nie na początku czerwca. Najszybciej przełom czerwca/lipca. Po najbliższym weekendzie zostanie jeszcze ok. 90-100 mln$ do Avatara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones